Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyennek kell lenni a Kick-bo...

Milyennek kell lenni a Kick-boxhoz?

Figyelt kérdés
Apámmal beszélgettem aki régebben kick boxolt és volt versenyeken is. Én még csak most kezdtem el járni kb ilyen 2 hónapja, apám azt mondja hogy a mostani kick box " felvizezett", nem olyan mint régen, sokkal puhányabbak. Én is elszeretnék jutni versenyre, majd pedig k1-re is. Ő szerinte nem fogom elérni soha azt a szintet amin ő volt, de nem fogja fel azt amit mondok neki, azt mondtam neki hogy ha ő szerinte az edzőm puhány, meg simán megverné akkor miért nem tanít ő? Azt mondja a régi diákok sokkal keményebbek voltak, és én eleve úgy sem birnám azt az edzést amit ő csinált. Meg ő szerinte eleve nem vagyok eléggé "rátermett" és mennyek inkább birkózni. Most elfogult magával szemben vagy mi? 173cm, 75kg és 17éves, szerintetek hagyjam abba? Amúgy meg jártam egy évet karatéra, azt tudni kell hogy én régen nagyon dagadt voltam, 98 kg voltam, akkor kezdtem el karatézni, azt mondta arra is hogy mikor ott nézett akkor is nem úgy mozogtam. Nem tudom mit várt amikor akkor még egy kis ugrálástol is szarul lettem, elkezdtem szédülni. A válaszokat előre is köszönöm

márc. 16. 21:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja meg hogy azért sem való nekem mert széles vagyok, erős a csontozatom és ezért lassú vagyok. Azt mondta hogy mikor jöttek hozzájuk új edzőtársak ő már akkor megmondta hogy kiből mi lesz
márc. 16. 21:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Járj még egy évig, aztán ha még mindig okoskodik a fater, akkor kend el a száját istenesen.
márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!