Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testnevélés órán miket csináln...

Testnevélés órán miket csinálnak mostanába?

Figyelt kérdés
Ha van gyereked az ő sulijábamiket csinálnak? Van büntetés? Mikor te voltál gyerek mi volt?
márc. 23. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz történik testnevelés órán a fiam hétköznapjaiban, mint nagyapám idejében. A közoktatás (és ez nem csak a testnevelésre, hanem az összes tárgyra vonatkozik) Magyarországon 60 évvel ezelőtt megrekedt.
márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:

Én pont 2 hete mentem el középsuli mellett és a diáklányok így a feneküket fenntartva négykézláb mentek a földön , biztos az őket vizslató 50-es tornatanár perverziója volt, mert sasolta őket. (mondjuk, ahogy elhaladtam én is meglestem :D csak, annyi a különbség, hogy nem én csináltattam velük).


A mi időnkbe annyi volt a tesi óra "vigyetek ki egy lasztit a szertárból az emnjetek focizni, addig se zavartok". A kötelező dolgokat 1-2 alkalommal letudta velünk a tanár azt a fenn említett dolog ment. Ez általánosba , középbe is. 80-as, 90-es évek.

márc. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is csak fociztznk
márc. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gimis vagyok, nekünk nagyon kemény a tesi. A tanárunk egy sportos fiatal férfi, és komoly fegyelmet és aktivitást követel. Fekvő a bünti mindenre.
márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!