Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó ugrókötél edzészerv?

Ez jó ugrókötél edzészerv?

Figyelt kérdés

20 percre szoktam beállítani az intervallumos alkalmazást a telómon, melyből egy perc folymamatos ugrókötelezés, egy perc pedig pihenés. A pihenő időben is van, hogy fekvőzök. Ezáltal igazából csak tíz perc az ugrókötél a többi fekvő, vagy felhuzás, mert kondiparkba járok.


Ugye valahol olvastam, hogy mások fél órát ugróköteleznek. Ezt ugye nem egyhuzamban? Az is intervallum szerint értendő?



#Ugrókötél, hit
márc. 27. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem siman lehet egybe fel orat ugrslo kotelezni emlekszem gyerekkent orakig elvoltam vele. Emberfuggo lehet van aki 10-20percet nemtud futni mas meg 4orat is tud.
márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem 30 percet egyhuzamban elég necces lenne, én egy perc után már kívánom az egy perces pihenőt. Persze elég intenzíven is csinálom, de 30 percig egyfolytában még lassabb tempó mellett sem bírnám.
márc. 27. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!