Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami jó sportot?

Valami jó sportot?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egy jó sportot, viszont nem találom valahogy egyikbe sem magamra. Küzdősport kizárva, illetve vizes sportokat is utálom. Valami olyan kéne amivel mozgok is. Csapatmunkás sportokat nem nagyon bírom, inkább az egyedüli sportokat szeretném kipróbálni. Mielőtt mondanátok hogy google a barátod, tudom megpróbáltam már keresni de valahogy nem találtam egy olyat se ami megfogott. Amit eddig kipróbáltam, az a röplabda (nem nagyon jött be a csapatjáték miatt) és a lovaglás (azzal meg nem mozgok és drága is). Amiben éreztem hogy jó vagyok az inkább és élvezem is az inkább a videójáték, de az inkább agytorna mintsem mozgás. Valami jó sport ötleteket adni, olyan kizáró okokkal amiket felsoroltam? Egyszerűen nem tudom mivel kezdhetném..

ápr. 9. 03:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bringa? Azt egyedül is tudod, de ha olyanod van másokkatl is. És tök jó programokat is ad, nem egyszerűen csak sport, én imádom. :) Hátránya hogy ha nagyon rákapsz, akkor bizony elég dréga tud lenni, de ez nem feltétlenül lesz így. Kezdetnek elég egy belépő szintű bicó, aztán meglátod hogy rákapsz-e.
ápr. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg tenisz.
ápr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tánc? Abból rengeteg féle van, biztos találsz hozzád illőt.
ápr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!