Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan köztetek aki mindenn...

Van olyan köztetek aki mindennap fut?

Figyelt kérdés

"Ártalmas" mindennap futni? Én nemrég kezdtem el futni, de úgy hogy 1 nap futok, 1 nap pihenő, aztán megint futok, és megint pihenek és így tovább..

Arra gondolok hogy elég passzív életet éltem, mozgás szegény életet eddig, így megeröltető lenne ha mindennap futnék. Pedig csinálnám, bele is férne az időmbe.


ápr. 10. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Fel lehet építeni úgy egy tervet, hogy akár minden nap lehessen futó edzést végezni, de szakmai segítség nélkül (pláne kezdőként) nem igazán fog összejönni, és a végén lesérülsz. A regeneráció ugyanolyan fontos, mint maga a sport.
ápr. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálod, akkor nem, mondjuk legalább a hétvégét érdemes beiktatni pihenőnek... Kemény felületen ne fuss és legyen jó a cipő is. Technika, testtartás.
ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hol futsz.

Vannak ilyen ismerőseim, ők nem figyeltek oda, hogy hol futnak, mindenük fáj. Van, aki le is robbant és már a hétköznapi mozgások is nehezére esnek. Nincs olyan jó cipő, ami megvéd a betontól.

ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!