Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ti pénzel a...

Hogy bírjátok ti pénzel a táplálék kiegészítőt venni?

Figyelt kérdés
Egy adag 1O nap alatt elfogy és hát a minőségi áru nem 1 ft
2010. okt. 27. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
milyen, és mennyiért? egy 5 kilós fehérjét ha veszel 20ért, az 200 kanálnyi, kanalanként kb 100 forint, tényleg irgatlan összeg.
2010. okt. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy biotech whey nitro valami nevűt, 4400/ kg volt, tettem maltodexgtrint és dextrózt felesbe, ezt nem nevezném drágának! A hús az már inkább, főleg a hal krva drága! :)
2010. okt. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 clint ***** válasza:
úgy ahogy a többi majom cigire meg piára költ én erre...
2010. okt. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
dolgozok, banyek, pénzért, azon meg veszek ezt azt ami kell. Kieget is.
2010. okt. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ott a .!

Dolgozni kell és nem anyucit púpolni.A testépítésnek része az is hogy meg tudd venni magadnak a hozzávalókat és el is tudd készíteni.Az hogy lemész a terembe azt rángatod a súlyokat nem 1 nagy bumm.

2010. okt. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

elég értelmetlen kérdés. ki mire költ ugyebár? egy átlag ember ha egyszer elmegy bulizni akkor buli előtti alapozás, belépő, buliban egy-két vagy akár sok pia, esetleg cigi stb.. és már elment a havi proteinadagod, és akkor még finoman fogalmaztam, persze ez egy bulizással.

akkor miről beszélünk? kinek mi a fontos, arra költ. ki erre ki arra.

2010. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát igen csak nekem nem anyám adja a pénzt ezekre hanem megdolgozok érte és még van 1OOOOOO dolog a bulizás és a proteinevés között...
2010. okt. 27. 22:00
 8/23 anonim ***** válasza:
fehérje+szénhidrát az alap. aki akarja meg tudja venni. biztos hogy havi kb 6 ezer ftot le tudsz csipni innen onnan. pl. egy adag fehérje kijön kb 150 ft-ra jön ki. tegyük fel h napi 2 adagot megiszol.(kb 50g fehérje) az napi 300 ft. napi 300ftot sztem bárki meg tud spórolni. ez a művelet havi 9ezer ft. szénhidrátot meg teszel mellé dextrózt ami olcsó. vagy csak simán zabálsz házikosztot tésztát stb. beledöglesz ha egyszer nem mész el bulizni? amúgy ebből látszik h kinek mi a fontos. én meg tom mondani a haveroknak h bocsi de most nem tudok menni mer fehérjét kell vennem. ennyi.
2010. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Mondtam ,hogy van ezer bajom a bulizás és a táp. kiegészítők között nem csak ebböl áll a világ érted e?
2010. okt. 28. 12:02
 10/23 anonim ***** válasza:
tegnap 19:43-as vagyok. tanuló vagyok, és nem rossz anyagi körülmények között, így nekem nem okoz akkora problémát, mivel gyakorlatilag én erre költök csak, nincs cigi, buli odafigyelek mire költök stb.. ez nekem így "könnyen" megoldható. nyilván ha ezer más fontos kiadásod van akkor sehogy sem fér bele a dolog, gondolok itt gyerekre, családra. de akkor meg fölösleges ezen agyalni. szerintem az aki relatíve komolyan veszi ezt a sportot és tápkiegre is költ az vagy alapból megteheti, vagy pedig lemondások árán hozza össze rá a pénzt. de ez így van mindennel.
2010. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!