Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok ti pénzel a...

Hogy bírjátok ti pénzel a táplálék kiegészítőt venni?

Figyelt kérdés
Egy adag 1O nap alatt elfogy és hát a minőségi áru nem 1 ft
2010. okt. 27. 11:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mindenki azt hiszi hogy a drágább jobb.Pedig lóf*szt.A fehérje az fehérje.A 10000es kevertben is ugyan az van mint a 20000es-ben.Meg a cyto-s tejsavóban is az van mint a bsn-ben.Akinek nincs $ olcsóbbat kell venni vagy sumákolni.Megvenni a port átönteni beönteni a helyére kakaót.Úgyis van olyan debil a vaterán aki megveszi
2010. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
előző vok. amúgy rengetegnek tűnik egybe 20ezer Ft.-ért. de soha senki nem ossza le adagokra h mennyire jön ki. amúgy ha még gazdaságosabban akarja akkor valami haverral vesz nagyot közösbe és elfelezik. jobban kijön igy az ember. vagy vegyen olcsóbb fehérjét. jobb mint a semmi. amúgymeg sztem csak az igazán profiknál számit h lassabb vagy gyorsabb felszivódásu meg stb. kezdőként csak soypro-t vagy promix-et tudtam venni azt is csak ritkán. mégis nőttem tőle. most 100%whey pro-t iszom. de volt már hogy bioteches zacskósat vettem. az se rossz. fehérjére bárki össze tud szedni pénzt sztem. ha már kondibérletet is megveszi. nem siránkozni kell hanem lecsipni a szenvedélyekből. most konkrétan nem tudom h milyen szenvedélye hobbija van a kérdezőnek de van pár példa. pl vki vesz mindennap valamilyen napilapot. az kb egy adag fehérje. egy hónapba ki is jön. ha vki cigizik akkor szokjon le. az rengeteg pénz abból aztán lehet vásárolni tápkieget. egyik haverom tök közel lakik a melóhelyéhez pesten mégis kocsival jár. és siránkozik h nincs pénze. nem értem mér nem jár bkv-val és akkor nem kell benzinre költeni és megmarad a pénz. akkor van olyan is aki otthon csak üditőt iszik. igyon ásványvizet vagy max igyon csapvizet. rengeteg dologból le lehet szedni. akaraterő kérdése meg h kineki mi mennyire fontos.
2010. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

oops ezt tényleg benéztem.De a csirke még mindig finomabb!

:-)

2010. nov. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!