Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi idő mulva tudom megszer...

Mennyi idő mulva tudom megszerezni a 2. kyu-t?

Figyelt kérdés
Aikido-ról van szó.Hetente 2 edzés van,és évente 3 vizsga. köszi a válaszokta :)
2010. okt. 27. 16:39
 1/5 anonim válasza:

Évente 3 vizsga??? Az rohadt gyors tempó :O

Én shito-ryu karatézok, nekünk sensei évente enged 1 övvizsgát...

Amúgy szerintem számold ki úgy, hogy ha minden vizsgára elmész akkor attól függően, hogy hány fokozat van, te melyiken vizsgáznál 2. kyura :)

2010. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igaz :Dmondjuk van kivárási idő is... :D szerintem 5 év allatt meglehet csinálni.félreértés ne essék,nemvagyok türelmetlen. :D csak érdekelt a dolog :)
2010. okt. 27. 21:33
 3/5 anonim válasza:
2 edzéssel sehogy. Legalábbis hogy ha komoly az egyesület ahová jársz, akkor sehogy. Ha jól tudom, a 2. Kyu a fekete öv előtti szint. A mi stilusunkban (Shaolin Kung fu) az piros övet jelent, ami már heti 5-7 edzéssel jár (viccen kivül) és kb 8 év után lehet kb rá vizsgázni. Ha évente több lehetőséged van vizsgáni, akkor én elgondolkodnék azon, hogy milyen komoly az egyesület ahová jársz... Általában már magasabb szinten csak évente egyszer van lehetőség vizsgázni Bármilyen komoly harcművészeti stilusban és csak akkor ha a mestered engedi.
2010. nov. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az még nem a fekete öv elötti :)

sztem jó hely :D amúgy azért van csak 2 edzés,mert most nyílt a dojo pár hete.de késöbb lesz több is :D

2010. nov. 16. 18:01
 5/5 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni,hogy én csak 1-2 hónapja járok,azért ilyen kevés a kivárási idő.késöbb,már a komolyabb vizsgáknál,meg a dan vizsgáknál kb 3 évet várni kell,a következő vizsgáig
2010. nov. 17. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!