Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hülye kérdés de az izom...

Lehet hülye kérdés de az izom egy idő múlva "eltűnik" ha nem eddzük?

Figyelt kérdés
Konkrétan a karomról lenne szó, vagyis a "bicepszemről". A felkarom elég vastag volt így le akartam faragni belőle, sikerült is, viszont ha pl befeszítem akkor látszik az izom...legviccesebb hogy úgy vettem észre hogy kapaszkodtam a buszon de erősen meg kellett tartani magam a sofőr ügyessége miatt. És gondolom lány létemre nem olyan gáz hogy zavar, ha erős vagyok egy kicsit vagy látszik egy kis izom az se zavarna, de így már igen :S Szóval ha nem dolgozom azon hogy vékonyabb legyen a karom akkor eltűnik az izom egy idő után? Ne nézzetek hülyének nagyon nem rétek ezekhez..köszi a választ előre is!
2011. szept. 22. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az izom szép lassan leépül, ha nem dolgoztatod.
2011. szept. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ha nem kap ingereket nincs ami karbantartsa akkor bizony lelöttyed. Na persze ez akkor látványos igazán ha nagy izmokról van szó átlagosnál nem lesz ronde szerintem.
2011. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 greeen ***** válasza:
azért ez kicsit összetettebb kérdés!Most csak a karvastagságról beszélsz vagy a felkar izomzatáról annak kidolgozottságától.Nőknél a felkar genetikailag kicsit más.Az is elképzelhető ha nem dolgoztatod a karodat az izom leépül de kissé husosabb zsírosabb fedettebb lesz (ez inkább nőknél figyelhető meg).Tehát nem feltétlen lesz kerületre kisebb (sőt),hacsak nem kezdesz el mellette beteges diétát...
2011. szept. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Creatin válasza:
Ha nemkap megfelelo tapanyagot(feherjet) akkor bizony leepiti sajat magat....
2011. szept. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 cynic ***** válasza:
ne tedd. mennyivel lesz jobb, ha lötyögni fog rajta a bőr?
2011. szept. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az a baj hogy magas is vagyok, alapból húsosabb, a vállam is széles és szerintem még így is lenne mit lefaragni a karomból, az izom meg ezt még jobban kiemeli :( Csak nem tudom milyen mozgást kéne csinálnom hogy vékonyítsam, mert eddig minden hülyeséget csináltam amivel a karomat dolgoztatom meg, de ettől meg jó izmos lettem :S Diétázni diétázom, nem keményen csak figyelek arra mit eszek, és naponta mozgok legalább 1 órát.

Viszont sajnos egy kicsit még így is "lötyög", akkor ha eltűnne az izom rosszabb lenne?

2011. szept. 22. 12:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálhatsz valamilyen erőállóképesség gyakorlatot. Ha az izmodat kis súllyal és nagy ismétléssel edzed, erősödik, javul az állóképessége, de az izom nem nő. Próbáld ki a hagyományos bicepsz gyakorlatot olyan kis súllyal, amiből meg tudsz csinálni egyvégtében - mondjuk - százat. És csináld viszonylag gyorsan (mondjuk 1 gyakorlat 1 mp).
2011. szept. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ne csináld gyorsan, mert a szar, kapkodós kivitelezés tönkreteszi az izületeidet.


teljes test gyakorlatokat csinálj. guggolás, kitörés, lépcsőmászás. Ez utóbbi nagyon hatékony.

2011. szept. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!