Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne essen...

Mit csináljak hogy ne essen ki a sport fülhallgató a fülemből futás közben?

Figyelt kérdés

Direkt a futáshoz vettem egy run bluetooth fülhallgatót. Az volt a termék alá írva hogy "ez soha nem fog kiesni a fülből"

Hát a nagy ló.. nem!

Az a baj hogy a gombok meg az akkuja a zsinóron van, és ahogy futok himbálózik és az elég hogy kihúzza a fülemből. Így nem élvezet futni sem..

Mondjuk az a szilikon fűlpárna van rajta ahogy kibontottam a dobozából, de adtak különböző méretű fülpárnákat hozzá amit fel lehet tenni. Ha kisebbet rakok rá akkor jobban benne maradna a fülembe? Ez már a második ilyen fülhallgatóm. Van egy zsinoros sport fülhallgatóm, az meg kilazul futás közben, azért próbáltam egy jobbat venni, de ez sem bizonyul olyan jónak.

Járt már valaki így?


ápr. 18. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Minek a futáshoz fülhallgató? Kutyát csak akkor fogod észre venni mikor már a seggedbe harapót!
ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"de adtak különböző méretű fülpárnákat"


azért adták, hogy kicseréld ...

ápr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vegyél vezeték nélküli fülest. A vezetékesnél nálam is mindig az volt a gond, hogy ahol a kezelőszervek vannak, az az oldal himbálózott és előbb-utóbb kihúzta.


Ha ragaszkodsz a zsinóroshoz, akkor megpróbálhatod a fülkagylódra egyszer feltekerni a zsinórt, ha szerencséd van, nem lesz kényelmetlen.


Vehetsz olyan fülest is, aminek gyárilag van egy kampótja, hogy a fülkagylóra felkapaszkodjon.


De mindenképp kényelmesebb egy vezeték nélküli.

ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!