Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rendes étrend nélkül tényleg...

Rendes étrend nélkül tényleg nincs értelme konditerembe járni?

Figyelt kérdés
Hallotam párszor meg bodybuilder oldalon is olvastam ha nem tartom be a napi 1,5 g fehérjét testsúlykilógrammonként és 3-4 g szénhidrátot testsúlykilógrammonként akkor nincs értelme de valaki csak azt mondta hogy hátrány..Nekem nincs lehetőségem ilyenekre tápkiegészítőkre meg főleg mert elég furcsa családom van anyagilag is nagyon gáz van és az étrendben minden reggel gabonapehely suliba nem eszek semmit max szendvicset de abba semmi fehérje nincs:S Hazajövök van amikor csak 4-5 körül van kaja.Napról napra élünk olyan gáz a helyzet és max napi 1x főz anya vagy hoz kaját..Néha van hogy nagyiék itt vannak és van sok kaja.De kb ennyi a napi étrendem reggeli zabpehely déltán 1 gyros(csirkehús miatt valami olcsó) este meg csirkemell rizzsel meg olyan 2 tojás.Azt is hallotam hogy rizs helyett nemjó a kenéyr meg kifli ch forrásnak miért?Pedig nagy ch tartalma van.Szóval folytassam vagy hagyam abba és milyen eredményre számíthatok így?
2010. okt. 27. 19:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet hogy hátrányos az étrended pénzhiány miatt, de ettől még egészséges a mozgás. Rossz a gondolatmeneted. Ha azt kérdezted volna, lehet e 50es karod úgy, hogy ezt kajálod, azt mondom nem. De ettől függetlenül izmosabb és kisportoltabb testalkatú leszel a kondizástól.
2010. okt. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Maga a sport egészséges.Csomóan nem azért járnak konditerembe,mert nagydarabok akarnak lenni,hanem a mozgás miatt.Sőt fogyni vágyóból még talán több is van.

Viszont ha nagyobb,látványos izmokat,fejlődést szeretnél,ahhoz a tudatos táplálkozás valóban nélkülözhetetlen.

2010. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

hát ha meglátnál engem szerintem kicsit csodálkoznál hogy 3 éve alatt úgy értem el ezt a szintet hogy nem figyeltem a kajálásra, annyira figyelek hogy ha edzek akkor próbálok húst tömni magamba ,de semmi táp. kieget nem veszek


nem nagyképűségből írtam ezt hanem válaszoltam a kérdésedre


szval ,lehet így is kondizni járni ,és így is be kell tartani az edzéseket!

2010. okt. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Semmiképp se hagyd abba,amit veszítesz,hogy nem leszel profi,és nem követed a testépítés bibliáját.Ha abbahagyod,csak egy puhatestű tartatlan pö*s leszel.

Még ha nem is jó az étrended,akkor is fejleszted az állóképességed,az erőd,a kitartást,az alakod is jobb lesz,önbizalmad lesz,és jól érzed magad a felszabaduló endorfin miatt.

A testépítők azt hiszik hogy kell egy cél amit kitűznek és él akarják érni,közben nem veszik észre hogy minden nap jobban érzik magukat a bőrükben mint az átlagember aki semmit se mozog,és ez a lényeg.

2010. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Értem köszi de nem ez érdekelt igazából vagyis ez is jó már az egészség maitt se hagyom abba de érdekelne h kb ilyen eredményt elérhetek?


[link]


Ilyesmi akarok lenni nem akarok testépítő de kb ekkora legalább...

2010. okt. 28. 19:46
 6/20 anonim válasza:

Üdv!Simán nézhetsz ki úgy mint ez a vékony sapis csávo

ez az izom amit raja látsz abba semmi fehérje nincs max 2 hónap gyúrással csak súlyokkal így nézhetsz ki egyébként nem

1,5 g x testsúly(ez a fogyókúrázóknak javasolt)inkább 2 g x testsúly ilyen testhez csak a kitartás kell.

2010. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

azért ez a 21:53-mas is egy jó arc lehet


a sapkás fickónak kb 40-es karja lehet, szerinted megy az 2 hónap gyúrással


egyébként 3 éve alatt kb ilyen szintre jutottam el, és egész jól érzem magam;) (tápkieg nélkül)

2010. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem de szerintem is 2 hónap túlzás 1 év legalább
2010. okt. 28. 22:05
 9/20 anonim válasza:

na jo 2 hónap télleg kevés egy kicsit de azért fél év alatt

ha rendesen jársz lehetsz ilyen amúgy táplálék kiegészítők nélkül jó hogy 3 évig tartott (bocs).

2010. okt. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam rá hogy vegyek tömegnövelőt terembe árulják 10ezer forint és kreatin is van benne.Szoktam kapni pénzt apámtól mert külföldön lakik és nekem ez fontos szóval rááldoznám szerintetek sokat dobna edzésen? Ha már 1x kajálni 3x tudok 1 nap
2010. okt. 30. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!