Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak? Fél éve...

Mit sportoljak? Fél éve abbahagytam a kosarazást, mert meguntam, most meg abbahagytam a lovaglást, mert szar a hely ahova jártam és nem találok másik jó lovardát.

Figyelt kérdés

nagyin szívesen sportolnék igazából valami csapatsportot csak az a baj hogy senki sem 16 éves korában kezd el egy sportot, így mindenki ügyesebb nálam.

és én csak akadályoznám őket a haladásban. a fittségem mostanában eléggé leromlott a -5 (4 kosár 1 lovaglás) heti edzésnek köszönhetően, most már nagyon hiányzik a sport.



#edzés #sport #fittség #nemtudooooom
dec. 20. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk, hogy milyen sportokra van lehetőséged földrajzilag vagy anyagilag. Ráadásul amíg te sem tudod eldönteni, addig mi random kommentelők ismeretlenül pláne nem fogjuk tudni eldönteni helyetted. Azzal nem vagy előrébb, ha elkezdünk neked találomra sportágakat felsorolni. Leírhatjuk neked a világ összes sportágát, ha az nincs a közeledben, nincs rá pénzed (vagy szüleidnek), nincs hozzá affinitásod, nem szimpatikus az edző (stb.). De tessék, itt a világ összes sportága a teljesség igénye nélkül:

[link]

dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek olyan hülye kérdések


honnan tudjuk hogy mit sportolj ha te se tudod?? azt se tudjuk mire van lehetőséged

dec. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Profi sporthoz már késő!

Azt sportolj, ami tetszik. Mindenhol vannak kezdő csoportok.

dec. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csapatsport vagy egyéni? városban vagy vidéken?
dec. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hogyha szeretnél lovagolni és közel van Tiszafüred akkor a Viki Farmot csak ajánlani tudom az edző versenyzik a lánya is és mindenhez értenek amihez csak lehet humoros az edző és kedves van sok ló és 2 pálya meg az angol stílusból a díjlovagláson kívül minden fajtáját tanítják felnőtteknek és gyerekeknek is jó hely csak nézd meg az oldalukat
febr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!