Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak mellette?

Mit sportoljak mellette?

Figyelt kérdés
Ez most egy elég furcsa kérdés lesz, de ötletem sincs. Lány vagyok és nagyon szeretek gördeszkázni. Egyedül az a baj vele, hogy mióta elkezdtem eléggé megnőtt a vádlim (gondolom izmot növeltem vagy nem tudom mitől de elég nagy lett). Őszintén nem is csináltam olyan sokat, volt kb. 2-3 aktív hónapom. Arra már rájöttem az elmúlt évben, hogy elég gyorsan képes vagyok izmosodni. Nem szeretném abbahagyni a gördeszkázást csak emiatt, de eléggé zavar hogy ilyen vastag a lábam és szeretnék valamit tenni ellene. Az utóbbi fél évben fogytam majdnem 15 kg-ot, de a vádlim továbbra is vastag maradt. Nem tudom, hogy az étkezésre vagy a sportolásra kell odafigyelnem ahhoz, hogy onnan is tudjak fogyni valamennyit. (tudom, hogy nem létezik helyi fogyás, de nagyon zavar és nem is értem miért nem látok rajta változást amikor tényleg minden másik helyen csökkentek a körméreteim stb.) Azt érdemes még tudni, hogy már hónapok teltek el mióta utoljára gördeszkáztam és már akkoriban sem rendszeresen. De szeretném újból elkezdeni mert még nem is tudok semmi komolyabbat csinálni a guruláson kívül. Bármi tapasztalat vagy tippek ezzel kapcsolatban?

2023. júl. 23. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű akkor, hogy tényleg nem "zsír" vádlid van. Azért láthatod olyan vastagnak mert aránytalanul izmos a combodhoz képest pl. Ha elkezdenél kondizni, akkor arányosan izmosodnál mindenhol, és lehet már nem zavarna!
2023. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen sportok érdekelnek? Olyat keresnél, ahol megizmosodhatsz máshol is? Mert nem igazán derül ki a kérdésből szerintem
2023. júl. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem rosszul állsz hozzá a dologhoz. Legyél rá büszke, és ha zavar, akkor izmosítsd hozzá kicsit a combodat a kondiban. Ha valóban könnyen izmosodsz, akkor nem lesz nehéz dolgod, így 10/10-es lesz. :)
2023. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
... a legtöbb embernek tetszik a sportos alak.
2023. júl. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Alapvetően a combom is vastagabb, valamennyi izom ott is látszik de arról sajnos már kevésbé mondható el, hogy csak izmok miatt vastag... Ezért nem szeretnék még jobban izmosodni is, mert akkor csak vastagabb lesz és pont hogy azt szeretném, ha vékonyabb lenne. (Persze ki lehet javítani, ha nem így van, azért nem vagyok egy nagy szakértő ezen a területen). Az elmúlt fél évben nyilván onnan is fogytam egész sokat, viszont a combom mindig is probléma volt számomra, valószínűleg mindig vastagabb lesz mert ilyen az alkatom. Szóval összképileg még nem is mondanám olyan vészesnek, csak amikor körülöttem mindenki másnak fele akkora a vádlija/combja kicsit az az, ami zavar.

2023. júl. 24. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyújtasz rendesen? Kellene! Ez alatt nem azt értem,hogy deszkázás után 5 percig nyújtasz,hanem azt,hogy külön nyújtás órákat csinálsz (youtubeon sok ilyen video van). A vádlid valószínűleg jól be van feszülve,azért érezheted/láthatod nagyobbnak. Velem ugyanez volt, pár hónap edzés után fogytam,de bedurrant a vádlim. Akkor elkezdtem rengeteget nyújtani és sokkal jobb lett a helyzet. Illetve a vízfogyasztást is emelni kell,attól is "lelohad" a vádli- ez saját tapasztalat,nem tudom másnál hogy van.
2023. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!