Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » D-anabol Methandienone 10 mg...

KopaszKitty kérdése:

D-anabol Methandienone 10 mg tablets 250 tablettás halvány kék, zöld szív alakú ez az igazi danabol vagy ez egy hamisított termék? és így nézz ki.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 6. 12:59
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

Hát kisfiam az idióta hozzászolásaid alapján sztem te sem lehetsz egy zseni!!!!!!!!!!!!!

1. ezt az adagolást nem én találtam ki akitöl vettem ö mondta aki biztos h jobban ért hozzá mint te mivel évek óta ezzel foglalkozik...

2. ki kérdezte a véleményed?????

3. éredekes módon mégis nagyon jól müködött ez az adagolás és semmi mellékhatása nem volt azonkivül h erösödtem és vastagodtam!!!

2010. nov. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

1. nem vagyok a kisfiad hülyegyerek

2. neked aztán koxolnod kell ha azt sem tudod hogyan kell szedni

3.szemes kúrából 8 hétnél de inkább 6 hétnél hosszabbat az csinál aki hasonlóan hülye mint te

4.biztos jobban ért hozzá az aki ilyen adagolást javasol és olyan cégek szereit árulja ami már 10éve nem létezik

5.felszedtél 10kiló vizet meg 1 kiló zsírt.Majd fél év múlva nézd meg mi marad belőle.

6.gondolom az edzésed és a kajád is olyan silány mint a tudásod.

7.Gondolkodjál már el az idióta agyaddal 1 picit azon hogy a profik mi a f*sznak szednek éveken,évtizedeken át 8-10féle szert egyszerre ha egy szar 45ft-os tabletta 10kiló izmot hozna fel 10hét alatt?Eddig nem jutott el a k*baszott intelligenciád?

8.Na az ilyen f*szfejek miatt nézik le ezt a sportot

9.Nézesd meg szépen a májfunkcióidat és majd megtudod hogy 10hét alatt mit csinált veled ez a sze(a)r

2010. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

én már tárgyaltam azzal a bizonyos interneten mindenhol hirdető Viktorral és hidd el haxor jobban ért hozzá! vagy csak nem akar átqúrni mint Viktor!

10hétig szedni a danabolt-methandienont -mindegy hogy nevezzük, szinte ugyanaz- pedig nem a legjobb ötlet, és akkor még utókúráról és kúra alatti dolgokról nem is beszéltünk.....

lehet, hogy neked használt, mert mondjuk jó kis metiltesztó volt benne amitől felugrott jó pár kg víz, zsír, izom is...

de a megbízhatatlan forrásból szerzett cuccoknál lutri, hgoy melyik dobozban mi van! amiről beszélsz abból meg nincs is eredeti gyógyszerészeti termék, csak is UGL! szóval erről ennyit...

2010. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

UGL-ből is vannak jók.Sőt lényegében a feketepiacon minden utángyártott szar.DE!!!Különbség van egy olyan LA Pharma között aki rengeteg terméket gyárt,igényes honlapja van és versenyzők használják és egy Cobra labs között akiknek nincs honlapjuk és az egyetlen ismert termékük egy olyan dianabol amiről senki nem tud semmit és 1 ember árulja az országban.

Egyébként az említett dealer eléggé vicces.Én is beszéltem vele a zöld danáról.Provironról szót sem jetett hogy kéne.Az egytlen dolog amit javasolt az az hogy egy kúrában szedjem be mind a 250(igen kétszázötven) szemet az említett 2x2es adagolásban.Vasárnap szüneteljem a szedést és a PCT nolva legyen magában(tökmind1 hogy tolerálja a szervezetem alternatívát nem mondott).

Igazi SZAKEMBER!!!

2010. nov. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nekem is azt tanácsolta PCT-nek, nolvát szimplán :) ez magában mindent elárul!
2010. nov. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Jaja.Amikor koxos időszakokat tervezek akkor alap hogy annyiszor 3 5000IU HCG van itthon ahány kúrát tervezek meg clomid.Clomid+nolva alap PCT a végén megfejelve novedex-el és ha ez sem elég akkor a HCG.

Meg néha 1 kis stanozolot vagy winyót is bevetek a katabolizmus ellen

De 250 szem dianabol után(már ha az van benne amit kétlek) elég lenne magában a nolva...Ezt szintén kétlem

2010. nov. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy Magyarországra jutna olyan Danabol amiben 100%-ig az van aminek lennie kell. Nálunk a teremben is mondják, hogy jó-jó mert így-úgy hat, persze 2-3 nap után. Persze senkinek sem gyanús, hogy 2-3 nap alatt nem hathatna elvileg, ha tényleg az lenne benn ami! Metiltesztó az biztos van benne, jobb esetben kevés. Na most 10 hét metil, az szuperjó a szervezetnek!
2010. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Abban van a C vitamin!Am a régi Thai kék szív alakú még mindig jó(ha nem a vékony lengyel fost veszi az ember)Biztos nincs meg benne 10mg(válság van vazze) inkább 7-8 de az van benne aminek kell.A román gyógyszertári naposimban nincs 5 mg mert spórolnak vele a gyárban a köcsögök.

Bezzeg a nerobol meg a bionabol:D

2010. nov. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:

SZIASZTOK

István vagyok ugy látom van itt 1-2 önjelölt "szteroid guru"

nos én nem vagyok szakértö én egy anyagot használok lassan 20 éve ez pedig a methandienone...sztem ehhez eléggé értek mivel kb 35-40 kúrát már csináltam pályafutásom alatt és ugy gondolom jelentös tapasztalatra tettem szert. Én még szedtem annak idején a nerobolt amit itt csinált magyarországon a richter gedeon és nagyon jó volt!!

Aztán az eltünt, jött az orosz metandrostanolon és a román naposim (akkor még benne volt az 5 mg hatoanyag)!!!!

Azért irom le ezeket hogy lássátok van tapasztalatom és összehasonlitási alapom!!!!

Mostanában ami jó volt az a kék dana amig nem kezdték el hamisitani (most már szinte lehetetlen eredetit venni belöle) és a genesis 10 mg-os methandienone készitménye amit nem mindig tudtam beszerezni igy aztán elkezdtem forumokat olvasni és akkor láttam hogy sokan dicsérgetik a netes Viktort meg a zöld danabolját gondoltam kiprobálom sose lehet tudni...Vettem 1 dobozzal most járok a 6.hétnél napi 4 x 1 a dózis és az a helyzet hogy KEGYETLEN JÓ!!!! nem metilteszto ahogy itt valaki "jósolta" mert azt nagyon könnyü észrevenni.

egyébként a metil semmivel sem olcsobb nyers por formátumu hatoanyag állapotában mint a methandienon éppen ezért nem értem hogy miért hiszik azt sokan hogy azzal hu de nagyon megéri hamisitani a metát

Csak érdekességképpen néhány ár biztos forrásbol::

methandienon 4 dollár/gramm

metil 4 dollár/gramm

nandrolon 5

boldenon 6

teszto 4

trenbolone 14

oximethalon 7

oxandrolon 26

ennyit akartam közölni veletek szevasztok

további jó "szakértőzést" kivánok nektek

2010. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Azért mert csináltál több kúrát nem jelenti azt hogy értesz is hozzá és erre mindjárt rá is fogsz jönni.

Az hogy a dianabolokban methyltesztó van onnan tudja mindenki hogy rengeteg lefoglalt dianabolt vizsgáltak be a hatóságok külföldön és itthon is.

Azért azzal hamisítanak mert kisebb mennyiség is gyorsan hozza a tömeget és a hozzá nem értők verik a seggüket hogy juj 10kiló feljött

A genesis-es cuccok nagy része szintén szar úgyhogy ezzel is mellényúltál.Methandienone-ból meg nem is lehet eredetit kapni.

Kék Thai (nem lengyel) danabolt baromira egyszerű szerezni.

A zöld szart meg (mint már korábban le lett írva) 1 olyan cég gyártja akinek se honlapja,senki sem ismeri és nem gyárt mást illetve 1 valaki árulja az országban.Érdekes hogy versenyzők nem használják ha annyira überjó.Meg is mondom miért nem...


Sőt nem mondom meg.Fél-egy év múlva meg fogod látni

2010. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!