Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » D-anabol Methandienone 10 mg...

KopaszKitty kérdése:

D-anabol Methandienone 10 mg tablets 250 tablettás halvány kék, zöld szív alakú ez az igazi danabol vagy ez egy hamisított termék? és így nézz ki.

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 6. 12:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Az meg a methyles dolog másik fele hogy tiszta methylt hivatalosan talán 1-2 országban gyártanak.Vagyis amivel ezeket töltik szennyezett szarok így még olcsóbbak
2010. dec. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:

ISTVÁN

Mi az h gyártanak hivatalosan?????????????????????

Ember mibe vagy te ma már minden undergrund fogd már fel!!!!!

Tudod mi nem az? a görög norma hallas deca de az a legszarabb mert eleve ugy jön ki a gyárbol h 25% nandrolon van benne ezt halálbiztos forrásbol tudom

aztán van a paki susi az organontol, aztán az ukrán 50 mg propi, holland sárga organon deca már nem létezik

nagyjábol ennyi

genesis, sb.lab.thaiger, british dragon,la.ph. body research és még sorolhatnám ezek mind UG. laborok de az még nem azt jelenti h szar v nincs benne hatoanyag söt!!!

Az a buta nézeted h ha vmi. nincs fent a neten az már kapásbol szar az egyenesen nevetséges!!!miért akkor az is logikus h ami fent van és van egy béna honlapja az már attol jó???? gondolokozz már tudod mennyi gagyi szar cégnek van csilivili honlapja??? pl. optimum pharma az egyik barátom beszurta a decáját és olyan gyulladásos vérmérgezéses tályog lett a combjában h majdnem a lábába került mert biztos h nem volt steril a cucc és a honlapjuk viszont olyan zsir h lehidalsz nézd meg!!!!

ennyit a külsöségekröl meg a honlapokrol

a cobra lab amelyik ezt a zöld danabolt csinálja szintén nyilván UG. és akkor mi van??? mingyárt látatlanba rámondod h szar meg metil van benne???? jó okos vagy!!!!

Én inkább hiszek a rengeteg elégedett embernek a forumokon meg a saját tapasztalatomnak mint egy ilyen okoskodó "szakértönek" nem tudsz te semmit csak azt hiszed h igen sajnos sok ilyen guru van az ország minden edzötermében és osztják az észt ...

na én léptem erröl a forumrol mert ugy látom nem találok értelmes vitapartnereket minden jót mindenkinek!!!

2010. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Na ebből látszik hogy iszonyatosan idióta vagy.Minden ugy?Hülye vagy?Gyógyászati célra k*rva sokat gyártanak.A norma hellas meg úgy kamu ahogy van.Nem hivatalos.Decat az Organon gyárt.

Írtam én ha valakinek honlapja van az a jó te okosköcsög?De aki 1 kib*szott honlapot nem bír csinálni szar igénytelen csomagolásban adja ki a szemetét és még hallani sem hallott róla 1 versenyző sem az minőségi cucc.Sok elégedett fórumozó?1 fórumon írta eddig 3 ember hogy jó cucc.Amiből 2 vagy 3 a viktor nevezetű "szakértő" volt hogy reklámozza a szarját.

Írtam én hogy methyl van a zöld danabolban?Funkcionális analfabéta vagy?

Ember nem mondja meg hogy mi van benne,de hogy nem az aminek lennie kéne az fix.

Te meg szedjed b*zdmeg csak ne reklámozd hogy hülye vagy

2010. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

na helló! azért itt gondok vannak nálad.... nem is tudjam mivel kezdjem. talán kezdem azzal, hogy az optimum pharma-n simán látszik, hogy valami sza*r lehet, csilli-villi honlap, tipikus parasztvakítós csomagolás. hát nekem nagyon nem kellene. a cobra labs meg, most mit mondjak? ez hit kérdése. szerinted az van benne amit mondanak? szerinted egy UGL gyártó mindig ugyanazt rakja bele és ugyanannyit? mi a garancia? az egis-es retabolil na abban az van ami rá van írva és annyi amennyi. csak hát aranyárba megy. és azért mondom látatlanba, hogy metil van benne mondjuk fele arányban mert nagyobb a valószínűsége mint hogy rendes hatóanyag. van srác akinek 3-400 szem kék szíves danabol sem hatott különösebben. (a vékony :( ). meg van, hogy 200 szemtől megtáltosodik valaki. igazi oroszrulett. de leginkább azért van többségében metil mert túl gyorsan hat, hogy ne az legyen benne x %-ban. nem vagyok szakértő, de láttam már sokfélét, olvastam sok fórumot. persze mindenki aki ezzel foglalkozik az tutit hoz! mert tutira hatni fog! és nyilván van nem UGL gyártó is, mivel alapvetően ezek gyógyszerek, gyógyászati célra (emberi-állati).

azt meg egy szóval sem mondtam, hogy a norma-hellas az jó! nem tudom, hogy pontosan gyártják-e még, de ahogy írták fórumokon kizárt hogy mo-n jót kapsz! és azt sem mondtam, hogy ami nincs fenn a neten nem jó, egy szóval sem! és végezetül nem vagyok guru, csak van egy véleményem. amit fórumok olvasásából és ismerősök tapasztalatai alapján formálok. megsértődhetsz, nekem mindegy. egy szóval sem mondtam, hogy tévedhetek. legyen igazad. tény, hogy eredetit, vagy szimplán csak jót venni meglehetősen nehéz feladat, ennyi. a mondandóm lényege összegezve annyi, hogy sokan keresnek azzal, hogy eladják a jó cuccot, azt ki tudja mi van benn. nem egyszerű dolog ez...

2010. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Így van.Ezért kell versenyzőtől venni.Mondják hogy a 10mg stanozololból csak kamu van.Hát én jót vettem(LA)

Pont ma olyan kék danát vettem hogy még betegtájékoztatót is kaptam hozzá:D

2010. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:

h4xOr

Hello

Azt írtad, hogy A genesis-es cuccok nagy része szintén szar úgyhogy ezzel is mellényúltál.Methandienone-ból meg nem is lehet eredetit kapni.

A kérdésem az, hogy ez mennyire biztos info, mert nekem egy versenyző ajánlott egy ilyen cuccot:


[link]


És amikor megnéztem a dobozát még hologrammos Genesis Securitys matricával is levolt ragasztva mind2 nyilási lehetősége.A doboz pedig alapból be volt fóliázva.

Nekem ez elég gyárinak tűnik így.Mi a véleményetek?

2011. ápr. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 clint ***** válasza:

hát nézd...

én azt mondom, tegyél próbát vele. Az az igazság, hogy én is mindig hallom, mind hamisitvány, viszont a genesis cég még létezik bármilyen hihetetlen is, és gyárt, ugyhogy lehet azért eredeti is forgalomban. Akik hamisat használtak azok nem éreztek tőle semmit, tehát metil tuti nincs benne.

2011. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:

Clint


OK.rendben

Meglátjuk milyen hatása lesz.Majd 5-6 hét múlva leírom, hogy mit tapasztaltam, ha esetleg vkit érdekel.:D

2011. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 clint ***** válasza:
engem érdekel. majd dobj egy privát emailt légyszi.
2011. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Okés, majd leírom részletesen(adagolás,változás..stb)
2011. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!