Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Torna után remegnek az izmaim...

Torna után remegnek az izmaim főleg a comb-fenék-térd mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Megerőltetted őket. Nálam is elő szokott fordulni. Főleg sok guggolós gyakorlat után. Semmi gond, megpihennek. Akkor van megerőltetve a legjobban, ha 24 óra múlva brutális az izomlázad, akkor egy kicsit vissza kell venni az ütemből, mert az sem tesz túl jót az izmoknak, mert megszakadnak a szövetek és túl sok tejsav képződik az izomzatban és ez okoz fájdalmat. (Na nekem most van izomlázam, nem is kicsi. Rendszeres tornázó vagyok, de az ünnepek alatt kicsit betunyultam, ilyen rövid kihagyásnak is keményen érzem a következményeit)
2009. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán azt, hogy elfáradtál?

Szerintem én egy lábedzés után ugyan ebből az okból szoktam leesni a lépcsőn...

4X8 gugolás 95 kilóval, combfeszítő 4X8db 75 kilóval, combhajlító 4X8 55kilóval, álló vádli 150kilóval 4X15, kitörés kézisúlyzókkal... A tied is hasonló? :D

2009. jan. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak:

Be lett már bizonyítva, hogy nem a tejsav okozza az izomlázat.

Persze hogy sérülnek az izomrostok... Szerinted mitől nőnek az izmok?

2009. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
második válaszolónak: én Bíró Ica 4-es dvd-jére tornázok nagyon megdolgoztatja a a combit popót:D abba is vannak gugolások, kitörések, emelések jó kis komplett tonra:D de azért nem annyira keményne és nagyzsámba mitn a tied:D
2009. jan. 8. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!