Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy panellakásba...

Hogyan tudnék egy panellakásban edzeni?

Figyelt kérdés
16/f Nincs kivel eljárnom konditerembe.Ezért csak otthon tudnék edzeni.Csak nem tudom hogy kell vagy hogy mennyit.Sok helyen végigolvastam amit írtak de nincs semmi konkrét.Eléggé szálkás vagyok csak vékonyabb 176 cm és csak 61 kg.
2010. nov. 7. 18:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és nem szeretnék semmi szteroidot meg ilyeneket használni.
2010. nov. 7. 18:26
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menj egyedül konditerembe. Legalább nem pofázod végig az edzést a haveroddal.
2010. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát rendkívül inteligens vagy.Ennyit tudsz mondani.Paraszt.
2010. nov. 7. 19:29
 4/7 anonim válasza:
66%
Nekem közepes méretű szobám van de bömböltetni szoktam a zenét és futkozok körbe a szobában.XDDD meg eflüléseket is szoktam:P
2010. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy nincs kivel eljárnod még eljárhatsz egyedül is :D Az talán jobb is nem zavar senki senki se basztat a hülyeségeivel. Az otthoni edzéstől meg semmi jót ne várj...egyszerűen nem tudja helyettesíteni a termet...Én 3 hónapja járok 15 vagyok 180 centi 55 kilo voltam amikor elmentem és most 65 vagyok...fehérje nélkül.Ezt nem tudtam volna elérni itthon 2 súlyzóval :D
2010. nov. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális válasz kaptál. Nemtom mit kell parasztozni. Ha legalább a szemembemondanád, te szobanövény...
2010. nov. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt a 3 hónap alatt 10kg-ot:D Tápkieg nélkül lehetetlen. Sőt még azzal se. Még az ien 5-6 kg-ot talán elhiszem.:D Hazudj jobban.;)


Amúgy a "parasztnak" igaza van. Egyedül járásnak is meg van az előnye. Nem kell alkalmazkodni. Jobban oda tudsz figyelni. Az meg hogy segit az f*szság. Bárkit megkérsz a terembe hogy segitsen, tuti hogy segiteni fog.

2010. nov. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!