Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy héten hányszor szabad a...

Egy héten hányszor szabad a mellizmot edzeni?

Figyelt kérdés
Én minden másnap szoktam edzeni, és minden másnap szoktam a mellizmomat is edzeni, de azt olvastam hogy a nagyobb izomcsoportoknak több idő kell a regenerálódáshoz. De ez akkor most baj?
2011. nov. 11. 12:50
 1/7 dirtboy ***** válasza:

igen baj,heti 1x kell de akkor apait annyit bele adva és nem pina legyezést kel csinálni

lábat remélem csak heti 1x csinálsz

2011. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 dirtboy ***** válasza:
/apait anyait/
2011. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm szépen csak ezt akartam!
2011. nov. 11. 13:02
 4/7 escrogar ***** válasza:
attól függ, mennyi idő alatt épülsz fel az edzésből. ha megfelelően táplálkozol, pihensz, és még nem edzel brutális súlyokkal (márpedig mondjuk erőemelő versenyen kívül ritkán szoktak), akkor 2-3 naponta.
2011. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát fekve még csak 50 kg-al szériázok, nemtudom hogy ez soknak-e számít, de gondolom nem
2011. nov. 12. 15:24
 6/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, amíg nem dolgozol nagy súlyokkal addig lehet heti kettőt is bőven. 50kg nem számít annak. De ezt te érzed, ha 1 nap pihenő után megy simán és nem szenvedsz akkor csináld nyugodtan szerintem, ha már 80al szériázol majd, akkor biztos több nap kell majd a két mell között.
2011. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dirtboy ***** válasza:

ma 00:17 nézd meg escrogar mit írt zárójelben.

az hogy 50helyett 80al nyom az lóf asz,semmi.

egyébként is a súly az relatív hogy kinek mennyi megy,ha ő 50alatt meg hal akkor ugyan olyan kemény edzést tud csinálni mellre mint más 150el.

ha egy fiatal még kezdő nyom mondjuk mell edzésen fekvenyomásban 50el 12ismétlést úgy hogy a 12edig az már a vége szóval bukásig nyomta,neki ugyan olyan kemény és hatékony mint egy nagy testépítőnek 12 ismétlés mondjuk 120kilóval.

nem kell a kilókat nézni ez baromság,bukásig kell végezni az ismétléseket az erdőnek megfelelően kiválasztott súllyal.

2011. nov. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!