Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Semmi energiám, ti sportolók...

Semmi energiám, ti sportolók mit ajánlotok? Mitől vagyok ilyen energiaszegény?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, de semmi energiám mozogni. Már rendszeresen eszek napi 5x, (igaz talán keveset) s odafigyelek, hogy mit, de hiába nincs energiám, azelőtt sem volt, amielőtt össze- vissza ettem, kaloriadusabb kajákat.

Orvsok sem a temészetgyógyász nem mondd semmit, a pajzsmirigy müködésem a hatáértéken van.

Hogyan fogyak, ha nincs energiám mozogni. A munkám pedig nem igényel nagy testmozgást!


2010. nov. 10. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy vitaminhiány
2010. nov. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak kálcium van, nem nagy mennyiségben. Fehérjét pedig próbálok eleget fogyasztani, ha nem is sierul mindennap hust.
2010. nov. 10. 21:12
 3/11 anonim ***** válasza:
lehet, hogy lustaság.
2010. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbálj L-carnitint szedni, amellett h növeli az energiádat, jót tesz a szívizomnak, és a zsírégetésben is segít.


alapból kéne 1-1,5 grammot bevinni a szervezetbe (ha sportolsz akkor akár dupláját is) húsokkal, de átlagban csak 100-200 mg-ot viszünk be:S


olvass utána

2010. nov. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jah még annyit, h természetes úton nem is nagyon lehet bevinni eleget, mert 1 kg marhahúsban van kb 400 mg, a legtöbb a kecskehúsban van 1kg-ban 2000 mg, na de ki eszik meg 1 nap 1 kg húst?
2010. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha már így kérdezed akkor én megeszek 1 kiló húst naponta.

De ettől függetlenül a karnitin nem a legjobb energizáló.Sőt diétán kívül nem látom értelmét(én itt sem használom).Sokkal jobb és olcsóbb termékek vannak.

De inkább az lehet itt amit a második írt:lustaság.Azom meg semmi sem segít

2010. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

örülök, hogy te megeszel annyit:)


én ha bírnék se ehetnék, egészségügyi okokból.


te mit tartasz a legjobb energitalizálónak, ami nem mesterséges szir-szar?

2010. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy mesterséges vagy nem(nálam)

Ha neked egészségügyi gondok vannak a karnitin tökéletes.

Amúgy a leghatásosabbak amiket sportolók használnak az az amfetamin az EPO és az ephedra,de ezeket értelemszerűen nem ajánlanám.


Az NO fokozók és az edzés előtti energizálók eléggé komplex és hatásos termékek.Ahogy a koffein is.

Esetleg a kreatin mátrixok mint pl az ATTACK

2010. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a LUSTASÁGOT mindenképp kizárnám, mert a munkámban próbálom a maximumot kihozni, mégha úgy is érzem magam, mint akit szétvertek, s mindjárt szétesik s ettől sírni tudna.

Akkor mi ha nem az?

2010. nov. 11. 21:37
 10/11 flying bird válasza:
próbálkozz! nem adhatod fel! én is addig sztoktam focizni (van amikor 3 órát egy huzamban) amíg úgy érzwem h tényleg mindjárt meghalok... nem szabad feladnod! csináld addig amíg tényleg képtelen leszel rá
2010. nov. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!