Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valóban nagyon ár, ha másfél-k...

Valóban nagyon ár, ha másfél-két órás kondizás után pl szendvicset eszek, vagy pl üdítőt iszok?

Figyelt kérdés
Éhes vagyok kondizás után, de nem tudok mindig fehérjét bevinni. Nincs mindig hús, sőt van hogy nincs is főt kaja otthon, mert anyám dolgozik és többnyire nincs ideje főzni, csak hétvégenként, vagy estére de akkor valami könnyebb kaját csinál.
2010. nov. 15. 20:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát így fejlődni nem nagyon fogsz az fix.Tanulj meg főzni.Egyszerűbb mint gondolnád
2010. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mondja mindenki hogy kell étrend meg minden. Ez szerintem hülyeség. Van egy haverom, 15 éves, 8-9 éves kora óta cigizik, rendszeresen piálunk és nem érdekli hogy mit eszik mégis olyan karja meg teste van hogy az qrvaisten. De ez főleg gének kérdése
2010. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Gondolom a te 25ös karodhoz képest az ő 32es karja atombrutál.De inkább felhívom holnap a Tóth Danit hogy hagyja a p*csába a rizs+csirkét mert hülyeség.
2010. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 bénabéla11 ***** válasza:
akkor ez azt jelenti, hogy a testépítők több mint 90%-a le is teheti a sulyokat, meg a kajatervet, mert eleve szarul szar genetikával születtek:D
2010. nov. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ez ugrott be hogy Ronnie azért rizscsirkézett mert fos a genetikája
2010. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:51


én csak azt nem tudom, hogy miért szólsz hozzá...

Kedves kérdező, te pedig tanulj meg főzni, később is hasznos lehet. A kérdés az, hogy mennyire akarod komolyan venni a dolgokat, mert szar kajától nem kell sokat várni.

2010. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezért kérdem, hogy mégis mennyire fontos, de akkor ezek szerint eléggé :)
2010. nov. 17. 18:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Jah a gének a semmiből is tudnak izmot csinálni b*zdmeg.Tápanyag sem kell nekik.A gének a levegőt fehérjévé alakítják.

Tényleg hagyd ezt a témát kisgyerek

2010. nov. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
h4xOr te cukifiú te ilyen kemény vagy dejóóóó és amúgy miót GYÚRSZ, mióta vagy ilyen kemény ??? Szeretnék én is legalább ekkora faszagyerek lenni mint h4xOr :((
2010. nov. 21. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:
nem leszel mert szarf*sz vagy
2010. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!