Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelésnél 2 kiló csirkem...

Tömegnövelésnél 2 kiló csirkemellet eszem fehérjeturmix reggel edzésután lefekvéskor. Reggel vitamin egy nap 4-5x eszem. Kreatin vagy valami nem kéne még? 20/f (170cm)

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk olyanokat még írhatnál hogy:milyen turmix,hány kiló vagy,mióta csinálod,ch bevitel?(mert nem csak fehérje létezik)esetleg telítetlen zsír bevitel
2010. nov. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2 kiló csirke, wazze te nem szarral gurigázol. Kreatin, glutamin nem árt meg azt tuti.
2010. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nehogy elhiggyétek már ezt a kamut:D napi 3 fehérje turmix és 4-5 étkezés, tehát étkezésenként 40 deka hús. Ronnie eszik ennyit...
2010. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ma 17:58

Ebben van ráció,de ez most sztem lényegtelen.Vagy azért írta ezt hogy ne küldjük el a f*szba a "keveset eszel így szert sem ér a kreatin"dumával.Vagy túl fantáziadús.Vagy tényleg lever ennyit a kiscsávó

2010. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:):) ronnie azért egy kicsit többet zabálhat mint én..de mi az hogy "nehogy már elhigyétek"? tudom hogy tömegeléskor sok csirkét meg rízst kell enni ezért a hentesnél minden nap kérek 2 kiló csirkét mi az hogy nehogy elhigyétek :):)..bazz:):)jézusom. egyébként másfél éve gyúrok eléggé láccik de még nem olyan messze amit akarok de a kérdés akkor hogy mit kéne még mellé tolni milyen kreatint pl vagy vmi mást.fehérjém 100% why protein.A szénhidrát nálam a rízs egy púpos bögrét mindig reggel felforralok az egész sok lesz egy napra 4-5 étkezésre elég.most 84 vagyok de zsír is van rajtam:(
2010. nov. 21. 00:24
 6/12 anonim ***** válasza:
A napi ch-d az 200gr rizs, ami 160g ch. ezt leosztva tehát étkezésenként megeszel fél kiló húst meg 50 gr rizst. Nos innen gondoltam a kamu szagot és egyenlőre igazam van.
2010. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 bazsa83 ***** válasza:
Nem lehetetlen 2kg húst megenni 1 nap!Vannak magyar élvonal beli sportolók akik a saját és családjuk elmondása szerint ennél sokkal többet húst esznek napi szinten!Lásd Fekete Laci,aki havi 300.000-t költ a saját kajájára!Speciel jobb napajaimon én is megeszek ennyi húst,de azért mindennap nem menne!Ha bivaj éhes vagyok könnyedén lenyomok 40 dkg húst!Reggelente pl sokszor simán benyomok egy 10 tojájosos pipimell sonkával kisütött rántottát! aztán rá 2 órára lemegyek edzeni aztán edzés után mehet a hús......,de nem megy mindennap!A kreatin mehet és még egy teszoszteron fokozót is tolnék a helyedben,bér nenm tudom hány éves vagy,de ha 25 körül vagy akkor már mehet!Az alatt nem igazán érdemes!
2010. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez súlyosan hülyeség emberek !


Ki gondolja azt, hogy a sejtszintű proteinszintézis egyenes arányban van a bevitt protein mennyiségével ?

Valaki azt hiszi, hogy bármennyi proteint is megeszünk, az mind beépül?

Akkor napi 300 gramm izmot szednénk föl !!! (de jó lenne)

:-)))

9 kiló/ hó, mennék is nevezni az Mister O kvalifikációra.


Komolyra fordítva:

Egy étkezés alkalmával 40-50 g protein képes hasznosulni.

(turmixból talán kicsit több)

A többivel csak a vesédet terheled.

Ez így 550-600 g protein, ami 4-5 étkezésre osztva egyszerűen túl sok. (de még 6 étkezésre is)


2 kiló csirkemell napi fogyasztása csak akkor indokolt, ha a proteinszinthézist növelő anabolikus/androgén szteroidokat, növekedési hormont, pajzsmirigyhormont és inzulint használ valaki.

De erről itt nem volt szó....

2010. nov. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bazsa83 ***** válasza:
Barátom!Felnőtt 28 éves férfi vagyok!Nem vagyok annyira primitív mint egyesek,hogy kamukkal etesenek ismeretleneket semmi hasznom belölle.Azért regisztráltam mert úgy gondolom,hogy van egy olyan multam,van olyan zapasztalatom,hogy segíteni tudjak ilyen kérdésekben!Mindennel tisztában vagyok természetesen azzal is,hogy egy étkezésnél mennyi protein szívodik fel!Azt is tudom,hogy mire vagyok képes és miböl mennyit mikor fogyasztok!110 kiló izom vagyok szerinted mennyi fehérjére van szükségem heti 5,majdnem 2 órás edzéssel,hogy izomzatot növeljek?Napi minimum 220 g protinre van szükségem a fejlődéshez!Viszont mivel gyors az anyagcserém és magas a tesztoszteron szintem(legális hormonserkentők,beleértve GH max)valamint olyan vitamin komplexet szedek amiben nem mindennapi dolgok vannak pl:pepszinek(a fehérje felszívodását teszik hatásosabbá)
2010. nov. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bazsa83 ***** válasza:
Így azért szerintem érthető,hogy miért eszek ennyit és viszek be több proteint!Rengetegen elvannak képedve,hogy mennyit eszem! Szinte minden éjszaka felkelek azzal,hogy rosszul vagyok az éhségtöl és megyek is enni!
2010. nov. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!