Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 180 cm magas vagyok,85 kg,...

180 cm magas vagyok,85 kg, most kezdtem a gyúrást. Volumass 35-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel most kezdtem még a gyúrást, nem rendelkezem túl fejlett izomzattal. Szerintetek van értelme Volumass 35-öt szednem, vagy a testsúlyom alapján ez teljesen felesleges, koncentráljak inkább a megfelelő edzésre és étkezésre?

A Volumass 35 megfelelő edzéssel és étkezéssel elősegíti az izomzat növekedését, vagy csak szimpla tömegnövelő hatása van? Egyáltalán van értelme szedni? Szerintem híznom nem kellene, csak izomzatot növelni. Van ötletetek mit kellene szedni? Szteroidok nem érdekelnek!:)


2010. nov. 20. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

"A Volumass 35 megfelelő edzéssel és étkezéssel elősegíti az izomzat növekedését, vagy csak szimpla tömegnövelő hatása van?" nem ugyan az? :D

"Szerintem híznom nem kellene, csak izomzatot növelni." Azt hogy? :D


A tanácsom, olvasgasd a tesztoszteron.hu-t. Kezdőként nem javaslom a tápkiegeket, hiszen anélkül is baromi sokat fejlődhetsz. Majd amikor elértél egy szintet akkor kezdd el szedni. A tanácsom: növelj izomtömeget (hízz persze izomra, de akkor is többet fog mutatni a mérleg) majd szálkásíts szépen le.

2010. nov. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ne szedj semmit nem éri meg.

Én is most kezdtem el gyúrni bár otthoni edzéstervvel amit testépítő haverom írt.

Lényeg hogy szerintem nem éri meg.

2010. nov. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szerintem se szedd!Meghalsz!Leesik a p*csöd kiesik az agyad és a veséd megeszi a májadat reggelire...


A kox=tápkieg idiótákból mára bőven elég volt

2010. nov. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kedves második itt nem erről van szó :) a tápkieg nem ártalmas csak egy full kezdőnek akinek eddig a sport abból állt, hogy kimegy a hűtőig annak még az elején felesleges. És az otthoni edzéstervet szerintem hagyd a kislányoknak.
2010. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 bazsa83 ***** válasza:
Azta!HUH! Kemény dolgok vannak itt! A volumas egy remek tömegnövelő SEMMI BAJOD NEM LESZ MAX ERŐSEBB LESZEL ÉS MAGABIZTOSABB VALAMINT JOBB LESZ AZ IMMUNRENDZSERED!Viszont ha szeded egyenlőre nem fontos annyit szedned mint amennyi rá van írva kicsit kevesebbet nyomhatsz az is látszani fog rendes kaja és edzés után idővel!Én szmély szerint mikor elkezdtem edzeni egy sima aminó készitményt szedtem és az is bőven elég volt!Viszont nagyon kérek mindenkit,hogy fogja már fel,hogy amit üzletekben forgalamznak táplálékiegészítőket azok legális orvosilag ellenörzött termékek.Másképp nem kerülhetnek ki a polcokram mig nem esnek át egy ellenörzésen!!!!!
2010. nov. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"A Volumass 35 megfelelő edzéssel és étkezéssel elősegíti az izomzat növekedését, vagy csak szimpla tömegnövelő hatása van?" nem ugyan az? :D"


Lehet hogy a kettő ugyanaz, de akkor ezek szerint én fogalmaztam rosszul. Persze, logikus: ha edzzel rendesen az izomzatos nő és nem hájas leszel. OK.


"Szerintem híznom nem kellene, csak izomzatot növelni." Azt hogy? :D"


Vannak ismerőseim, akik sosem szedtek tömegnövelőt, csak edzettek, ők izmosak, szálkásak. Tehát fejlődött izom. Itt erre gondoltam. De ez is tiszta: izomzat nem jöhet létre csak úgy, kell hozzá fehérje, meg szénhidrát, ők ha nem tápkiegészítőkkel vitték be, akkor természetes úton...


"Szerintem ne szedj semmit nem éri meg.

Én is most kezdtem el gyúrni bár otthoni edzéstervvel amit testépítő haverom írt.

Lényeg hogy szerintem nem éri meg."


Én is edzettem otthon, de ez össze nem hasonlítható az edzőtermi edzéssel. Ha otthon nincsenek gépeid, akkor közel sem tudsz olyan hatékonyan dolgozni, mint az edzőteremben. Szerencsére ahova járok k..a sok és különféle gép van. Az első pár alkalom után teljesen más érzés volt edzés után hazamenni, mintha otthon edzettem volna. Sokkal több testrészemet éreztem.


"Szerintem se szedd!Meghalsz!Leesik a p*csöd kiesik az agyad és a veséd megeszi a májadat reggelire..."


Baromság.


"Azta!HUH! Kemény dolgok vannak itt! A volumas egy remek tömegnövelő SEMMI BAJOD NEM LESZ MAX ERŐSEBB LESZEL ÉS MAGABIZTOSABB VALAMINT JOBB LESZ AZ IMMUNRENDZSERED!Viszont ha szeded egyenlőre nem fontos annyit szedned mint amennyi rá van írva kicsit kevesebbet nyomhatsz az is látszani fog rendes kaja és edzés után idővel!..."


Igen, én is így gondoltam. Azt hiszem hogy napi 3x100 g van írva a dobozra, de nem hinném, hogy nekem erre szükségem lenne ilyen mértékben. A napi 4 étkezés megvan, legalábbis igyekszem 4-szer enni naponta, edzés előtt és esetleg reggelente iszom 100 g-ot.


Viszont a kérdésem az lenne, hogy ha pusztán fehérjét szed az ember, és szénhidrátot meg zsírt csak természetes úton, akkor mi történik?

2010. nov. 20. 21:48
 7/15 anonim ***** válasza:
baromi drága a volumass, jobban megéri ha jumbot veszel
2010. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Na itt jött az elő hogy inkább tényleg ne szedjél semmit ha voltál olyan idióta hogy nem láttad az iróniát abban a kommentben.

Egyébként bocs de nem szorulok rá hogy tippeket osztogass nekem tápkieg vagy bármi egyéb edzéssel kapcsolatos dologban

2010. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

No de a lényeg.

Szedd a volumasst edzés után és annyit amennyi az étrendedhez passzol

2010. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 bazsa83 ***** válasza:
A volumas egy izomtömegnövelő!Így is nevezhetnénk!Ha rendes étkezéssel viszed be a szükséges szénhidrátot természetesen az is jó!Bár ha már itt tartunk akkor árban a volumas tényleg nem éri meg!Vegxél inkább jumbót,vagy ami szerintem a legtutibb,mivek én már 2 nap után éreztem az erősödést tölle az a brutal gainer(biotech)
2010. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!