Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A táplálékkiegészítők leállásá...

A táplálékkiegészítők leállásával visszaeshet a teljesítményem?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a segítségeteket szeretném kérni. Lényegében egy jó fél évig folyamatosan, azelőtt pedig alkalmanként ettem a táplálékkiegészítőket. ( Scitec 100% whey protein, valamint kreatin ) Igyekszek nagy figyelmet fordítani az edzésre, azonban most egyáltalán nem tudok étrend-kiegészítőkre költeni. Már vagy másfél hónapja nincs és bevallom sokkal gyengébb vagyok, nem megy úgy az edzés ahogy kellene. Kisebb súlyokkal tudok dolgozni és sokkal kisebbnek látom az izmaimat. Legalábbis amennyire szert tudtam tenni. :) Szerintetek ez emiatt lehet? És esetleg házi módszereket tudnátok adni, a csirkemell + rizsen kívül? Köszi szépen! D.
2010. nov. 20. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Elviekben a regenerálódásod lassulhat, illetve könnyebben bonthatsz izmod, ha nem viszel be elegendő tápanyagot.


Ha beviszel 3 óránként 20 deka csirkét rizzsel, akkor nincs gáz

2010. nov. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fehérje nélkül le se mennék a terembe. Nem kell a drága whey protein, vegyél olcsóbb kevert fehérjét, de minimum az vegyél!
2010. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem használod az agyadat.Ha fél évig beviszel x gramm extra mennyiségű fehérjét amit utána megvonsz én nem pótolsz más forrásból akkor mi lesz?
2010. nov. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Az utolsónak üzenem: Épp ezért tettem fel a kérdést, hogy viszonylag olyan válaszokat kapjak, amiből levonhatom a következtetéseket. Egyébként tudom jól, hogy megfelelő táplálkozás nélkül nincs megfelelő edzés...
2010. nov. 21. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ezt tudod, akkor mi a kérdés? :)
2010. nov. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem.Ehhez csak 1 darab agy kell
2010. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
h4xOr te kurvajó arc vagy :)
2010. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

how to make protein at home

ez a nagy kérdés!

2010. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!