Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen protein turmixot és...

Milyen protein turmixot és zsirégetőt válasszak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok 4 hónapja kezdtem edzenu leadtam 15 kilót szeretnék még jobban formálódni. Kaptam egy értendet az edző terembe ahol reggelire protein van irva de nem tudom melyket válasszam a teremben árulnak egy márka termékeit tehát ott tuti azt ajánlanák igy több véleményre is kiváncsi vagyok.
2010. dec. 10. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánnál rá.Ha kevesebb valami kevert fehérjét vegyél mint a pro360,promix,power protein

Ha többet akkor valamilyen tejsavót.A peak-whey fussion viszonylag olcsó és az egyik legjobb minőségű fehérje.

De a cyto whey pro is jó ízre(gondolom ez azért számít neked) meg árra is.

2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional a legjobb fehérje. Zsírégető Carni-x liquid, Tudom hogy az Adipokill a legjobb de az nem túl egészséges.
2010. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100% whey protein prof. jött be nekem a leginkább, az adipokill nekem nem ért semmit de semmit, most edzés előtt liquid carniX 100.000-et iszok, hát nem tudom, én a fehérjén meg a vitaminon kívül többet másra nem költök, mert annyit nem segít amennyi az ára.
2010. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Clem ***** válasza:

h4xOr írta a Peak fehérjét..jó de nem olcsó..!:(

Szerintem fehérje ami ó árban és minőségben és ízben is(ez fontos mert lány vagy!:) az a: BioTech:Nitro Pure Whey Gold

És a legjobb zsírégető..:Peak : Hellburner -de óvatosan először csak fél adagokat szedj ebből ha e mellett döntesz mert nagyon erős!

2010. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát figy.Én úgy nézem hogy 13000/83 adag tehát 26000/166 adag a 100%whey proból 23000 ugyan ez az adag de fele annyi benne a glutamin meg a BCAA és emelett csak 1 koncentrátum.Sztem így jobb a fusion dehát ki hogy nézi
2010. dec. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Íz fontos mert lány vagyok ez kedves:D De a diétába úgy kezdtem bele hogy utáltam a rizst és a csirkemellet is ehez képest négy hónapja birom:D Tehát ha a fehérjének nem jó az ize hát kibirom, szóval ez ne legyen elsődleges szempont! De nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)
2010. dec. 10. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Scitec Zero Crab Zero Fat Isobest, mellé mehet adipokill


csaló napokra meg cheaters relief

2010. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Scitec 100% whey pro, az aztán tényleg qurva jó.....

Múltkor elfogyott az izolátumom és pont egy olyan terembe voltam ahol ezeket lehetett csak kapni. Kértem a shakerembe egy 100% wheyprot -20g. glutamin mellé, és mire hazaértem olyan gyomorgörcsöm volt, hogy nem bírtam kiegyenesedni.

Többet ne is lássam azt a szart....


Kedves kérdező!

Én azt mondom, ne fogyassz proteinport reggelire.

Étkezésed alapját szilárd táplálék kell, hogy alkossa. Ha esetleg nagyon kevés kalórián vagy (ami ugye csak átmeneti, rövid ciklusokra engedélyezett) akkor 15-20 g. L-glutamin és 1-2 adag folyékony BCAA ajánlott, és az edzés után valamilyen turmix tejsavó izolátumból (0 g. tejzsír, tejcukor)

Kaja helyett ne egyél soha turmixot, főleg ne Scitec-es szart!

A szilárt étel emésztése sokkal több energiát igényel, különösen a fehérje és a magas rosttartalmú szénhidrátok.

Ezzel szemben a folyékony táplálék, főleg az előemésztett (hydrolizált) fehérje nem igényel jelentős energiát, a gyomorból hamar felszívódik és a folyamatos hosszútávú aminosav kibocsájtás nem biztosított, mint a szilárd étel esetében.

Diétában amúgy sem ajánlott semmiféle folyékony kalória fogyasztása, folyadékként csak vizet szabad fogyasztani.

Nem írtad, milyen edzést végzel, de ha az izmokat jelentősen megterhelő, azokra katabolikus hatást jelentő súlyzós edzést is csinálsz, akkor közvetlenül utána egy adag bármilyen gyártmányú ( Ultimate, Dymatize, Gaspari, stb...) tejsavó izolátum fogyasztása ajánlott.

Ár érték arányban legjobb boltban kapható termék a Pro Nutrition WPI, amiből ha jól emlékszem 6500 körül van az 1 kilós, és nagyobb kiszerelésben még olcsóbb.

Zsírégető:

Aki a Carnitint zsírégetőnek mondja, az téved.

A karnitin a szabad zsírsavakat szállítja a vérben. Energiaigény nélkül semmilyen zsírsav nem oxidálódik, sőt nem is keletkeznek zsírsavak. Ezért téves ez az elnevezés.

A legálisan kapható "zsírégetők" közül 1 hatóanyag van, ami valóban hatásos, ez pedig a Yohimbine.

Az Adipokillben is van yohimbine, ezért jó....

viszont kevés van benne (ezért rossz).

Az Alfa-burn nevű termék viszont kiválló és olcsó.

Ebből kezdetben napi 2 szem (később 3-4) nagyon hatásos diéta és sport mellett, kis koffeinnel még meg lehet toldani, főleg edzés előtt (erősíti a pörgető hatást).


Amire még mindenképp szükséged lesz, az egy omega3 halolaj készítmény, napi 4-5 g. -os adagban, vagy lenmagolajjal kombinálva kevesebb is elég.


(a multivitamint és nagy dózisú C vitamint nem is írom, annyira alap. Anélkül edzőterem közelébe sem szabadna menni)

2010. dec. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

mindenki csak a scitec... nekem a scitec kb annyit ért hogy a vitaminjától télen sikerült megfázni ( ez másnál nem volt így) a fehérjéjétől meg úgy kirügyeztem még anno mint valami szeder bokor...


Ha igazán finom proteint akarsz akkor próbáld meg

Bsn Lean Dessert (ez tipikus csajos protein, nagyon sok lány ezt issza többek között az ízvilága miatt is)

Gaspari Myofusion ez is egy nagyon finom,pudingos állagú protein


zsírégető közül szerintem kezdj valami egyszerűbbel

L-carnitin+chromium napi 2-3000mg

majd később ha nem vagy érzékeny a stimulánsokra (koffein pl) akkor lipo 6 Hers, Hydroxycut Hardcore,Gaspari Cytolean


ha érzékeny vagy a stimulánsokra akkor pedig

Anabolic Xtreme- Lean Fx+ L-carnitin egy nagyon jó kis kombó lehet!


kardiózz heti 4-5x 30-50percet hasazz heti 3-4x és tartsd be az étkezési tervet.


remélem tudtam segíteni! Üdv: P.

2010. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért Scitec, mert ez az, amit sajnos az átlag meg tud fizetni.


Más kérdés, hogy én is BSN-es cuccokat szedek.

Kivéve vitamint, mert abból a multi pro nekem bevált.

2010. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!