Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van lány aki szeret túrázni?

Van lány aki szeret túrázni?

Figyelt kérdés

Mostanság egyetlen olyan nővel nem találkozni aki szeretne kirándulni erdőt kerülni vagy csak úgy komolyabban sétálgatni.

Komolyabb séta pl 10km.

Aki azt mondta h szeret kirándulni az az első emelkedőnél hisztizik, hogy atyaég fáj itt meg ott.

Télleg így ellustultatok lányok?Vagy nem mindenki ragad le a számítógépe/kedvenc boltja elött ugye?


2010. dec. 14. 19:47
 1/10 anonim válasza:
Nem, én szeretek túrázni, hegyvidéken lakom, nekem teljesen elképzelhetetlen, hogy egy vasárnapi sétánál nem mehetek fel a hegyre kicsit...
2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kérem szépen, az osztályfőnököm.:DD
2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
É
2010. dec. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Én imádok, bár inkább nyáron. Van egy srác otársam, szüleivel szinte mindig kirándulnak, azzal dicsekedett, hogy ő innen oda elmegy ennyi idő alatt, és nem fárad ki. Nyáron elmentünk sétálni, felénk sok a hegy, ő annyira nem volt ehhez hozzászokva, úgyhogy előbb kidöglött mint én. :) Szegénynek sajnáltam az egóját.
2010. dec. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon kevés lány van, aki szeret túrázni. Egyre kevesebb. Barátnőm szerencsére olyan, aki szeret, mondjuk neki a szülei is és egyik tesója is.
2010. dec. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek túrázni. A hegyekkel sincs bajom, legalábbis fölfelé (lefelé lassan és óvatosan megyek, mert azt nagyon utálja a térdem).
2010. dec. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

nekem inkább úgy tűnik, hogy a fiúk ragadnak le a gép előtt... suliban is, körbenézek és mindenki kocka, nyomkodja a telefont/ipodot/mittoménmit -.-" szerintem a lányok pláne hogy inkább egyre erősebben jelen vannak minden sportágban, míg a fiúk valahogy eltünedeznek... kimegyek a lovardába, ott is alig van fiú lovas, csupa lány. De, hogy a kérdésedre válaszoljak, én spec szeretek kirándulni, és egy idő után hiányzik is, ha nem megyek. Kisebb koromban a szüleim mindig hordtak, és egyszerűen rákaptam az ízére =) a gond szerintem az, hogy a szülők nem viszik túrákra a gyerekeket,mert elfáradhatnak és piszkos lehet a ruhájuk így a gyerekek elpuhulnak, kevesebbet mozognak, és a saját gyerekeiket is ilyen módon nevelik fel, és így tovább. Az én apám most csinálja az alsó-mo.-i kéktúrát, a felsőt már végigcsinálta a haverjaival, mind az a fajta ember, aki 20km alatt fel se veszi a túracipőt... De ha a környezetemet nézem, valóban egyre kevesebb a kirándulni szerető (és "tudó") ember, fiú és lány egyaránt. A probléma szerintem a nevelésben van, ha mást nem,legalább az iskolákban lehetne kötelező, szó szerinti osztálykirándulásokat bevezetni, biztos vagyok benne, hogy jó páran megszeretnék.

16/L

2010. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért előzőnek felhívnám a figyelmét pl. a teljesítménytúrázók körében a nemek arányára. De az outdoor sportágakban, mint a tájfutás, ugyanez a helyzet.


Speciel én is rengeteget töltök a gép előtt, de szeretek és szoktam túrázni. A lányoknál sokkal fontosabb egymás előtt trendinek lenni, mint a fiúknál, a túrázás meg többnyire nem trendi dolog általában, csak néha 1-1 évre. A gép előtt ülő kockáknál nem téma a trendiség, ezért ha nem túl lusták, igenis kimennek túrázni.

2010. dec. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Az én apám most csinálja az alsó-mo.-i kéktúrát, a felsőt már végigcsinálta a haverjaival, mind az a fajta ember, aki 20km alatt fel se veszi a túracipőt..."


Azért erre nagyon kevés embernek van lehetősége. Legszívesebben én is megcsinálnám a kéktúrát, de erre nem tudok időt szorítani. Egy tájfutó csinált olyat, hogy egy 100 napos kerékpár túrát tervezett a Skandináv félsziget legészakibb pontjáig, de mindezt Párizst is érintve, aztán vissza. Közben új munkahelyre jelentkezett, ott elmondta, hogy ezt meg szeretné csinálni 1 hónappal a munkába állása után. Nagyot lestek a cégnél, de mivel látták, hogy jó szakember, ezért belementek, és megkapta a 100 nap szabadságot. Na az ilyen rohadt ritka manapság, a legtöbb ember ha akarna se tudna elmenni több hetes túrára.

2010. dec. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a "most csinálja" alatt azt értettem, hogy folyamatban van a dolog... tehát, néhány havonta (évente 4-5 alkalommal) összetrombitálják a társaságot, elkérik magukat öt napra, és egy hetet mennek, megtesznek X kilométert, és negyed év múlva megint visszatérnek a témához. Persze, nekik se tukmálják a nyakukba a munkahelyen, hogy ugyan, kapcsolódj ki egy kicsit...a felső-Mo.-it is több év alatt teljesítették.
2010. dec. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!