Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen utcára kifejlesztett...

Milyen utcára kifejlesztett önvédelem létezik, amit Budapesten is lehet tanulni (pl. defendo, krav-maga)?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :D
2010. dec. 16. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem kell ilyen "önvédelmi" cuccra menni, elég ha kick boxra mész mert ha ott betanulod a komoly rúgásokat teknikákat, akkor utcán dupla előny mert csinálhatod azt is meg olyat is ami rendes kick box bunyóban nem megengedett :D freestyle-ozhatsz nyugiban
2010. dec. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért azt nem árt tudni,hogy ezek a sportok,nem sokat érnek ha egy bunyóban képzett ember ellen kell használni.Kötözködő hétköznapi,átlagemberek,részegek,idegbetegek megfékezésére jó lehet.

Modern Defendo-annyiban más a simánál,hogy tripla annyi edzésre mehetsz.

Savate Defense

2010. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kihagytam az egyik legjobbat.Kézitusa
2010. dec. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A krav jólesz, és kismillió helyen van pesten.
2010. dec. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én kraw magára járok, nekem nagyon hatékonynak tűnik, bár még csak nemrég kezdtem, de számomra meggyőző.
2010. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 power95 ***** válasza:
Szerintem is menj Krav Magázni.Ez az egyik leghatékonyabb önvédelmi sport.Ha ezt nagyon profira megtanulod minden szituációbolt kifogod tudni vágni magad pl:késes,pisztolyos támadás vagy ha bottal,viperával támadnak rád,fojtásokból is könnyedén kitudsz szabadulni,ráadásul még reagálni is fogsz tudni rá elég keményen... Ha ütni nem is fogsz megtanulni annyira jól mint mondjuk egy boxoló, attól még egy kétszer akkora embert is lefogsz tudni teríteni.Persze ehhez fizikai erőnlét is kell.
2010. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!