Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért hiszi azt magáról egy...

Miért hiszi azt magáról egy kigyúrt állat hogy lenézhet mindenkit aki nincs kigyúrva? Mert azt képzeli magáról hogy ő az atyaúristen mert bárkit le tud verni?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ezek az önimádó majmok még a cigóknál is rosszabbak!!!
2010. dec. 18. 07:56
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos egyetértek... Azért a kivételek itt is megvannak, nekik meg tisztelet :)
2010. dec. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
77%
Mert ő nem az agyára gyúrt! ennyi! ha teheted kerüld el az ilyen barmokat! ja és első jól leírta nem minden gyúrós ilyen!
2010. dec. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező szerintem a kisebbségi komplexusod kezeltesd.
2010. dec. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
Másik hogy te is lenézed azt aki kicsit jobban néz ki mint az átlag, most akkor hogy is van ez?
2010. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Ha kisebbségi komplexusom lenne akkor valszeg én is gyúrnék! Lehet innen ered mindez? Na erről meg ennyit...
2010. dec. 18. 09:00
 6/34 anonim ***** válasza:
62%

Ezek a tejporos-szteroidos gyerekek csak annak néznek ki,de egyáltalán nem erősek,és nem kitartóak.Egy fele akkora K1

gyerek simán péppé verné őket..amúgy meg a gázprésre nem lehet gyúrni.. :-)

2010. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
100%
A brennekét még ilyen kigyúrt állat sem tudja leverni.Nem mindegyik rossz ember ezek közül sem.Itt is vannak intelligensebbek és kevésbé,akárcsak az élet más területén.
2010. dec. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
40%

"...csak annak néznek ki,de egyáltalán nem erősek,és nem kitartóak.Egy fele akkora K1

gyerek simán péppé verné őket."


Ehhez csak annyi fűznék hozzá, hogy a K1, meg a testépítés 2 külön fogalom. Megnézném azt a K1-est, aki megmozgat annyi súlyt, mint egy testépítő. Nem lehet összehasonlítani a futást, meg a rúdugrást. Más a célja.

Ja, és hogy nem kitartóak....pfff erre inkább nem is reagálok.

2010. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Saten ‫҉ ***** válasza:
44%
Kérdés fail... a kérdező nem tudja mi az a kisebbségi komplexus a k1-es válaszoló meg sík hülye. Én testépítő vagyok nem éppenséggel 105kg de szépen haladok. Igenis kell kitartás a testépítéshez és nem szabad elfelejteni, hogy a testépítéshez kell ész is. Jó persze itt most nem a gyurma matyikra gondolok akik csak bicepszezni járnak le hanem a tényleges testépítőkről. De nem vitatkozom hiszen egy bizonyos szint alatt nincs kivel
2010. dec. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

ez van sajnos,sokuknak elszáll az egója.ha belegondolunk, aki testépítő az már egy kicsit ki akar tűnni a tömegből,jobb akar lenni másoknál kinézetre,de ez nem azt jelenti,hogy feltétlen bunkó lesz,szóval általánosítani nem helyes.vannak testépítők,akik igenis intelligensek és nem néznek le másokat,csakhát ugye az előítélet rajtuk csattan a bunkó bűnöző szteroidbárók miatt.

Amúgy amelyik azt hiszi,hogy csak azért mert kigyúrt,mindenkit le tud verni azt én is kiröhögöm(persze csak magamban...mégiscsak jobb az óvatosság:-))

2010. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!