Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szedhetnék dextróz mellé...

Mit szedhetnék dextróz mellé edzés végén?

Figyelt kérdés

Kyokushin-ra fogok járni, és az lenne a kérdésem, mivel ebben tanácstalan vagyok, hogy edzés utánra mit tudnátok ajánlani ahhoz, hogy szépen fejlődjenek az izmok?


Nincs itt arról szó, hogy hatalmas izmokat szeretnék, hanem minél szálkásabb izmokat.


A dextróz mellé mit tudnátok ajánlani, ami szükséges lenne?

Edzés előtt-közbe-után nem tudom jó ötlet lenne-e szedni, mert felmehet zsírnak, ami megint nem jó.


Esetleg mondhattok konkrét termékeket is, hogy egy 2 órás edzés után mi lenne a legjobb.


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. dec. 19. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálad teljes a káosz.

Ilyen edzéstől izmot nem igazán szedsz fel.

Szálkásodás=fogyás Szálkás izom=nincs rajta zsír meg víz

Dextróz súlyzós edzés után kell.

A dextróz pedig cukor.Nem fognak tőle fejlődni az izmok.Az fehérje kell meg súlyzós edzée

2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem, mit szedjek pontosan még az MELLÉ?
2010. dec. 19. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
semmit
2010. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
esetleg fehérjét.a dextrózt meg dobd ki a p*csába
2010. dec. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ezt vártam. Kösz.
2010. dec. 19. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:
én kb. 20g dextróz és egy másfél adag (40g) fehérje mellett voksolnék. majd utána 1 óra körül szilárd kaja.
2010. dec. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, kösz a választ.:)
2010. dec. 19. 17:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen szükségtelen összekeverni a súlyzós edzés diétáját egy küzdősporthoz szükségessel. A testépítő diéta szükséges, mivel az intenzív súlyzós edzésnek éppen az a lényege, hogy nagyobb tápanyagfelvételre bírjuk az izmokat, és ezért kell a megfelelő időpontban bevitt nagy mennyiségű szénhidrát és fehérje. Ezek minden sporthoz kellenek, viszont a küzdősportoknak eleve nem céljuk nagy izmokat kiedzeni, és az edzés jellege sem olyan, ami ezt lehetővé teszi. Innentől fogva a testépítő diéta idekeverése is felesleges. Természetesen ha kiegészítésként súlyzós edzést is végzel, akkor jól jöhet, de amúgy felesleges. Szerintem.
2010. dec. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!