Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden második nap tornázok...

Minden második nap tornázok otthon. Ha mostanában már nincsen izomlázam tőle, akkor azt jelenti, hogy rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 11:16
1 2
 1/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az izomláz semmit sem jelent. Ugyan úgy lehet fejlődni izomláz nélkül is
2010. dec. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a fejlődést sem látom, pedig elég régóta csinálom már.
2010. dec. 24. 11:32
 3/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Lemerem fogadni, hogy te is aerobik sunák dvdjére edzel... nincs megfelelő intenzitás nincs megfelelő kaja akkor mitől vársz eredményt?
2010. dec. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem. Én nem fogyókúrázom. Hasra edzek valami videóval.

Amúgy ha beszólni tudsz csak akkor nemkérem a kommentjeid, kössz

2010. dec. 24. 12:01
 5/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Hasra... és azt hiszed, hogy ha hasazol attól kisebb lesz a hasad? Ha igen akkor tévedsz
2010. dec. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Banyek...:S Látom teis a fura hajlamaidat jársz ide kiélni :S Az ilyeneket mint te, néha már sajnálom, de komolyan.


Vékony vagyok, a hasam nem nagy. Csak egy kis formát szeretnék neki. Ezért hasazok.


sztem foglald le magad mással, olvass, vagy fejtsél rejtvényt

2010. dec. 24. 12:12
 7/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
Sajnálj nem zavar. Csak elegem van, hogy a fogyókúrás nők átszivárognak a sport témakörbe. De mi az, hogy kis formát szeretnél? Vastagabb hasizmokat akarsz? Vagy mi? mondd már el mert tényleg nem értem
2010. dec. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fogyókúrás. Vékony vagyok, semmi baj az alakommal. A hasam sem nagy, olyan mint egy nőé. Nem hájas, csak olyan semmilyen.

kb ilyesmit szeretnék elérni: [link]

2010. dec. 24. 12:26
 9/14 Saten ‫҉ ***** válasza:
ÁÁÁáÁÁÁÁááá feladom... majd jön valaki más
2010. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó akkor úgy mondom, hogy vastagabb hasizmokat akarok, igen. nemértem mit nem lehet ezen érteni
2010. dec. 24. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!