Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most csinálnék egy Danabol+Sta...

Most csinálnék egy Danabol+Stanozolol kúrát. Szerintetek érdemes kombinálni a kettőt? A Danabol-ból elszednék 70/szemet utanna a Stanábol is 70-et.

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 09:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Azéert gondoltam +ba Stanazolol ra mer az nem vizesít mint a Danabol.. Már nem vagyok kezdő így nem kell a felesleges rizsa! Tényleg az írjon aki tanácsot tud adni nem csak fikázni...
2010. dec. 25. 09:55
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jó ötlet két metilezett szer szedése.Ezzel kb l*faszt nem érsz el csak adsz a májadnak pofont
2010. dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem..akkor te melyiket javaslod inkább? mert nem igazán szeretnék szálkásítani inkább tömeget növelni..bár jobb esetben a Stanozolol is hoz tömeget és minőségibbet is mint a Danabol..ha jól tudom
2010. dec. 25. 11:01
 4/10 anonim ***** válasza:
danabolt
2010. dec. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ok..a kúra után tolok Zitát+Clomidot.

Advanced Pct-is szednék utána arról mi a véleményed?Úgy tudom jobban feltolja a tesztó szintet még a Danabolnál is.de nem köt le annyit a receptorokban..erőben szerinted fog valamit jelenteni a kúra után? vagy erőben se várjak tőle olyat mint a Danaboltól?

2010. dec. 25. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:

A PCT jó termék de csak a tesztó szintet vágja az egekbe.Olyan mint a novedex(ha tudsz szerezni inkább azt vedd)Kb semmit nem hoz de a neve is mutatja hogy PCT termék.Prohormon kúrák után kell szedni.D jó a szteroid után is.

Nekem is Clomid,zita,proviron szentháromság van itthon

2010. dec. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A Proviront kúra után is kell szedni?? vagy csak alatta? ösztrogén-gátlónak és túlzott vizesedés miatt ha jól tudom.

a Proviból menyit kell szedni a kúra alatt? 2x1 vagy elég 2x egy felet..

2010. dec. 25. 19:29
 8/10 anonim ***** válasza:
2x felet szoktam(de ez a mennyiségtől is függ) a 2. héttől az utolsóig.Kúra után nem szoktam.Bár ha van rá kereted akkor is jó lehet.De sztem a nolva+clomid elég
2010. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szerinted 2.kúrában mennyit érdemes szedni a Danabolból? mert az elsőt kb 4-hónapja csináltam 100/szem volt,most lehet kellene vagy 150/szem...
2010. dec. 26. 09:12
 10/10 anonim ***** válasza:
150 az elég
2010. dec. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!