Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék én itthon 3 hét...

Ryan_94 kérdése:

Hogy tudnék én itthon 3 hét vagy 2 hónap alatt kockahasat csinálni tavaszra?

Figyelt kérdés
Én egy 16 éves srác vagyok 178-180 cm közt 65 kg. Edig csomo mint csináltam és anyit értem el, hogy az also hasizom tejesen keménylet az után nem történt semmi változás és már nagyon rég otta szeretnék kockahast és ez ért fordulok ide.
2010. dec. 25. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hasizom titka férfiak esetében a 9% körüli testzsír, azt eléred, akkor ott a kockahas...
2010. dec. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ha gyatám le esik rolam mert már olyan vékony vagyok akkor nem értem milyért nem lácci :( vagy milyért láccik rajat valami válozás :(
2010. dec. 26. 15:09
 3/6 A kérdező kommentje:
*gatyám
2010. dec. 26. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért is lehet mert lehet úgy "diétáztál" hogy koplaltál ami semmit sem ér mivel izmot veszitettél főképp, enni kell diéta alatt is sőt, csak a szénhidrátot kell megvonni nem a fehérjét meg a minőségi zsirt is. Meg lesz az olvas a bodysport,body.builder,testmester oldalon a testépitő diétákról ott leirnak mindent.
2010. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj h nem koplalok hanem renedesn eszek az ugyan ugy le esik a gatya rolam :(
2010. dec. 26. 18:21
 6/6 anonim válasza:
2 hónap alatt nem tudsz sehogy kockahasat csinálni.Ha rendszeresen edzel akkor min. 6 hónap.Ha nem hiszed el akkor járj utána..
2012. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!