Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat ajánltok...

Milyen gyakorlatokat ajánltok amivel a leggyorsabban lehet eredményt elérni?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha kicsit izmos hasfalam lenne, de nem tudom, hogy mit próbáljak ki ami a leggyorsabban hat? :/ Fogyókúrára nem szorulok, 54-57 kg között szoktam lenni. Egyszerűen csak izmos hasfalra vágyom. :D Kb. ilyent szeretnék, hogy ne legyen az a túlságosan izmos se: [link]

Tudtok ajánlani valamit?

19/L


2010. dec. 26. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
menj fel youtubera írd be, hogy ab exercises és találd meg a neked legmegfelelőbbet
2010. dec. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

igen, egy ilyen női hasat már élvezet összemaszatolni :)))

sztem kondiznod kéne


26/f

2010. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De sajnos fogyókúrára szorulsz, vidd le 12%-ra a testzsírod, és eléred ezt az alakot.
2010. dec. 27. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ja, sajnos szálkásítanod kell. Amíg zsír van a hasadon tök mindegy milyen edzést végzel rá nem fog látszódni
2010. dec. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már ennek a csajnak 12% ? :D sztem inkább 16% mivel a nőknek alapba magasabb és 12% már egy férfinél is kockás hast eredményes ennél a szép leányzónál csak vékonyan rajzolodik ki. Jó valljuk be ehhez is küzdeni kell nem keveset, ehhez nem elég a hasizom edzése bár tényleg látni kéne a hasad hogy most milyen állapotban van.



Mintaétrend 60kg-os nőnek:



1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj


2. 50g csirke+30g rizs


3. 50g csirke+30g rizs


4. 50g csirke+200g zöldség


5. 50g csirke+100g zöldség


6. 50g csirke+200g zöldség



Itt igy minta étrend ez elég ütösnek néz ki :D.


Persze emellé jó ha társul hasizom erősités vagy teljes test kivéve mell, és aerob.

2010. dec. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Clem ***** válasza:

Ezt javaslom sokadszor az otthon edző hölgyeknek, mert bevált!!:

"Ez esetben ha otthon tudsz edzeni akkor szerintem ami a legjobb: keress rá neten(fent van) vagy vedd meg a Béres Alexandra -Lendületben című DVD-jét..nagyon jó, kemény és hatékony..!!!

Így próbáld csinálni:

1-2 hét heti 2x súly nélkül és ne egymás utáni napokon!

3-4 hét heti 3x

5-7 hét heti 3x 1kg-al...majd három hét múlva 2 kg-al és így tovább!

Fontos a fokozatosság és persze egy jó DIÉTÁS ÉTREND ELENGEDHETETLEN!!!"

Sok sikert!

2010. dec. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Bár fogyózni nem szeretnék, mert nem szeretnék 50kg alá esni, de utánanézek valamilyen gyakorlatoknak. :)
2010. dec. 27. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!