Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki a legjobb bokszoló az...

Ki a legjobb bokszoló az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Lehetőleg állítsátok őket rangsorba.

James Toney

Lennox Lewis

Joe Fraizer

George Foreman

Tommy Morrison

Eddie Chambers


2010. dec. 30. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Lennox,szerintem.Morrison is jó lehetett volna,ha nem lesz beteg,uh ő kakukktojás a listán,mert nem derült ki teljesen,hogy mit tud hosszabb távon,komoly ellenfelekkel.
2010. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Lennox Lewis. Amit a Klitschkoval művelt, az zseniális.
2010. dec. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is Lennox Lewis, de még Geprge Foreman is beleférne az első helyre. Lewis volt az a nehézsúlyú, aki mindenkit, aki az Ő korában veszélyesnek számított, megvert: Holyfieldet, Tysont(mondjuk tyson már eléggé öreg volt akkor), Morrisont, Andrew Golotát, David Tuát, Frank Brunot, Ray Mercert, Shannon Briggset, Oliver McCallt, de még ide sorolhatjuk Donovan Ruddockot, és Tony Tuckert is akár. És elverte a ma nagy ásznak számító Vitalij Klitschkot is, öregen, túlsúlyosan, félig felkészülten. És mindkét vereségéért visszavágott(Oliver McCallnak, és Hasim Rahmannak is). Serintem Lennox Lewis az a boxoló, aki ha rendesen felkészül, és fénykoréban van, bármelyik valaha volt nehézsúlyú boxolót legyőzné, beleértve a maiakat is!
2010. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok még.

A rangsor nálam így fest:Lennox Lewis

George Foreman

Joe Fraizer

James Toney

Tommy Morrison

Eddie Chambers

2010. dec. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!