Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdtem otthon edzeni,...

Elkezdtem otthon edzeni, hogyan táplálkozzak mellette, hogy az a leghatásosabb legyen?

Figyelt kérdés

177 cm vagyok, 60 kg, szóval fogyni nem akarok max 1-2 kg-ot. De hízni semmiképp nem szeretnék!

Szeretném, ha szálkásodnék, nem akarok hatalmas izomtömegeket magamra szedni.

Combizom erősítést csinálok, hasizmozok, fekvőtámaszozok, 2 kg-os súlyzókkal dolgozok. Próbálom úgy csinálni, hogy minden izmom megdolgoztassam, napi 1 órát edzek.

De mit egyek edzés előtt, és után, hogy az izom tényleg beépüljön?


2010. dec. 31. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem valamiért nem épült be az izom és még mindig a fejem felett repkednek! mit csinálok rosszul?
2010. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

2 kg-os sújzókkal nem érsz el semmit... A helyedben váltanék, minimum 6-6 ra pl bicepsznél. 2-2vel életed végéig dobálhatod a súlyokat 0 eredménnyel:)


Egyébként: Rizs, csirkemell stb + soksok fehérje... Az első kettő a legelterjettebb általában.

Sok sikert !

2010. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szálkásító edzés nincs.


Normális kaja nélkül izomépítés sincs.


Hasizom kb fölösleges, 2 kg-os súlyzóval meg a farkamat nem edzeném, mert ahhoz is kevés lenne. Combizom erősítés is érdekes lehet súlyok nélkül.


Tedd rendbe a kaját+járj le edzőterembe.

2010. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kaja: kenyer tesztafelet hanyagold.

egyel csirket, gyumlcsot, turo, tojas...

edzes elott kis szenhidratot.

2 kg?:O edzesen az 7-8 eves kisgyerekeknek keves!!!!

10kg se sok,egy kezdonek sem... nem baj ha megerolteted magd...

egyebkent combra.bekazzal 20x 6-7 m hosszt,eleinte,majd kesobb fokozd... lenne meg par gyakorlat, de nem tudom leirni.

inkabb huzodszkodj ,tolockodj ....

2010. dec. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!