Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Naponta hányszor és milyen...

Naponta hányszor és milyen fajta edzés ajánlott, hogy kockás hasam legyen?

Figyelt kérdés
Emellett persze futok és biciklizek is naponta 1 órát, de tudom, hogy rengeteg féle módja van a has edzésének is. Miket érdemes csinálni?
2011. jan. 6. 15:22
 1/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Diétázni kell
2011. jan. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez oké, de csak egy bizonyos fokig, tehát kevesebbet eszem és nem eszem cukros zsíros kajákat, de nagyon fogyózni se akarok, mert akkor inkább az izmaim tűnnének el.
2011. jan. 6. 15:52
 3/8 anonim ***** válasza:
valamit valamiért, a kockás has testzsírszázalék függvénye, kb 10% alatt látszik, ha jól tudom
2011. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen ezt tudom, de úgy nem fogok fogyni, ha nem eszem semmit vagy csak nagyon keveset, illetve fogok de először az izmokból és ezt nem én találtam ki:)
2011. jan. 6. 16:41
 5/8 anonim ***** válasza:
A diéta nem azt jelenti, hogy keveset eszel, és írd be a keresőbe, hogy kockahas, leírtuk már vagy 12341241234123541234x
2011. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
diéta: magasabb fehérjebevitel, kevés szénhidrát, kva sok aeron edzés és mellé erős hasizom
2011. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
írd be a keresőbe, ott annyi találatot kapsz, hogy ha végigolvasod el leszel vele pár napig.
2011. jan. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
napi hatszor egy rubikkocka.
2011. jan. 7. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!