Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak ha a legtöbb...

Mit sportoljak ha a legtöbb felesleg a hasamon és a karomon van? Külön külön.

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ch csökkentéses fehérje diéta,kalória deficit.Sportnak meg spinning.Ez elég sok kalóriát éget.
2011. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az első mondatot lécci magyarázd el, magas ez nekem. XD
2011. jan. 7. 15:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello! Jó étrend és aerob jellegű mozgás kell neked. Aerob vagy kardió (pulzusszámtól függ): kocogás,szobabicikli,taposógép,elliptikus tréner ezeket legalább heti 3-4x 30-50perc monotonon, de lehet időnként intervallum edzést alkalmazni (váltott tempo pl: lassú,gyors,lassú) végezhetsz mellé konditeremben súlyzós edzést hogy csökkentsd az izomveszteséget de mivel szerintem még nem jártál igy nem igen van alapozott izomzatod igy nem nagyon szempont. Étrendben 2g/testsúlykilógrammra koncentrálj, fehérje 2-2.5g/testsúlykilógrammra mivel nem vagy testépitő nem kell az egekbe vinned gondolok (3-4g/tskg-ra) , főleg szárnyasok,halakat,tojást,zabot,rizst,zöldségeket fogyassz.


De van egy másik megoldás is nem kell kardió jellegű mozgás egyszerűen járj el konditerembe kezdj el egy tömegnövelést szinte tökéletes étrenddel ezt úgy értem nem eszel egyáltalán félre és úgy is eltűnhet a zsir rólad. itt a fehérje 2g/tskg szénhidrát(ch) 4g/tskg

a zsirokról nem beszéltem próbálj lenmagolaj,halolajt,olivolajt használni eseteg olajos magvakat (mogyoró,tökmag,mandula) ezek telitettlen zsirsavakat tartoznak.


Sok sikert.

2011. jan. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
"kezdj el tömegnövelést" ... ??? ez utóbbit nem ajánlanám ez esetben.
2011. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vok

ch csökkentés-szénhidrátok csökkentése az étrendben.Mivel a túlzott kalória bevitel okozza az elhízást,értelemszerűen,ha csökkented a bevitelét fogyni fogsz.

fehérje diéta-a napi 5-6 étkezés főleg fehérje alapú.Így elkerülhető a yoyo effektus és a plöttyedt test.

kalória deficit-kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit felhasznál a tested egy nap.

2011. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jan. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!