Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13-14 éves kortól lehet járni...

13-14 éves kortól lehet járni aerobicra? Úgy értem nem nehéz annak, aki nem kiskora óta jár, és nem olyan hajlékony, mint a többi aerobicos?

Figyelt kérdés
régebben nem szerettem volna járni, de most döbbentem rá, hogy jó lenne. Nem is csak azért,mert így hajlékonyabb lennék :) de még szerintem élvezetes is lehetne és a későbbiekben sem lesz mindegy,azért, hogy milyen lesz az alakom... Azért egyáltalán nem vagyok túlsúlyos,tehát a 47 kg az átlagos egy 154 cm magas 13 évesnek, nem? De De lassan kezd nőni a hasam,ami azért még egyáltalán nem vészes,és hülyeség is lenne pont serdülőkorban megvonni magamtól bármiféle mődon a kaját de hát például testnevelés órákon is egyre nehezebb pl 30 fekvőtámaszt megcsinálni,meg ilyenek,és ez azért már kicsit zavar- és még ha nyúlok is, a hasamra csak gyűlik és gyűlik.Emmiatt még nem aggódom,de nem fogok 17 évesen fogyókúrázni,azért szeretném,ha majd legalább normális alakom lene.Nem i vagyok édességes nagyon, de sokat eszek meg ilyenek, és az aerobic tökéletesen formában tart.És szórakoztató is.
2011. jan. 7. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért lenne? Van, aki 50 évesen jár. Ha érdekel, mindenképp próbáld ki!
2011. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!