Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezzel az étrenddel elindulhato...

Ezzel az étrenddel elindulhatok a testépítés rögös útján?

Figyelt kérdés

Reggeli: Tojás rántotta + teljeskiörlésü kenyér //vagy// teljes kiörlésű kenyér + zabpehely zsirmentes tejben

Esetleg egy kis gyümölcs


Tízórai: Teljes kiörlésű kenyér(szendvics) + protein shake


Ebéd: Mindig más valami hús,ami lehetőleg nem zsiros(csirke vagy nyul+rizs//hal+burgonya stb)


Uzsonna: Ujra teljes kiörlésö kenyér egy másfél szelet kb + protein shake


Edzés után protein shake (edzés kb este 6fele)


Vacsora: Hal vagy valami hus,köretnek krumpli vagy rizs + vitaminokban gazdag saláta


A hét 7 napjábol 2 vagy 3 on az ebédnél kicserélem a rizs-t ill a burgonyát tésztára.


Igaz nincs tele csirke hussal mint a legtöbb ilyen tömegnövelő étrend és nem is egy annyira élsportoloknak összeállított valami de azért ugy gondolom hogy egészséges és azért egy ilyennel szépen lassan elérhetem a célom.Ezt az étrendet én magam állítottam össze,még annyira nem vagyok jártas a témában de nem szerintem azért annyira nem lehet rossz.Mi a véleményetek rola miben változtatnátok rajta ?!


2011. jan. 8. 10:09
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem ne egyél ennyi szendvicset. lefekvés előtt ehetnél túrót. helyette ehetsz puffasztot rizset. szerintem a krumplit se vidd túlzásba. a többi tömegnövelő étrendben azért van annyi csirke mert abból pótolják a fehérjeszükségletet. arra figyelj oda, hogy a napi fehérje beviteled max 1/3-át tegye ki a porból bevitt fehérje. amugy sztem jó étrend a zöldség és a hal nyerő
2011. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mármint a sok kenyér helyett ehetnél puffasztott rizset
2011. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ebédkor kihagytam a levest,azt mindig szek az rendben van ?
2011. jan. 8. 12:59
 4/7 Clem ***** válasza:
Nem rossz...de én a tízórai turmixodat betenném a reggeli elé pár perccel..!
2011. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én ugy hallottam hogy jobb étkezés után inni a turmixot mert akkor már kicsit beindul a szervezet anyagcseréje és jobban beépül /de most lehet nagy hülyeséget mondtam :) /
2011. jan. 8. 16:04
 6/7 Clem ***** válasza:
Ezt nem hallottam..de viszont reggelről ki vannak ürülve a szervezet "raktárai" amit viszont a turmix gyorsan feltölt mert gyorsabban felszívódik mint a tojásrántotta....!:)
2011. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel semmi se múlik azon,hogy reggeli előtt/után. ha nem esik jól ne vigyél túlzásba semmit. 1-2 változtatással ha ezt az étrendet tartod akkor fejlődhetsz
2011. jan. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!