Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg a megfelelő...

Hogy oldjam meg a megfelelő tápanyag bevitelt ezalatt a 3 nap alatt?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy tömeg növelek jelenleg. Eddig arra törekedtem (sikeresen) hogy az izom fejlődéséhez szükséges anyagokat kizárólag kajákból vigyem be, ezért az egyetlen dolog amit por formában eszem edzések után az a protein. Most megyek 3 napra nemsokára snowboardozni, félpanziós szállóban leszek, de fogalmam nincs hogy mennyire lehet majd válogatni hogy olyan kaját egyek ami nekem tényleg jó. De akkor is, a napközben kajálást nehéz lesz megoldani. Most 3 napért nem akarok venni valami más kiegészítőt. Valakinek valami tippje esetleg, hogy milyen olyan kaját tudnék vinni magammal itthonról, amit előre elkészítek, és ott esetleg napközben is berohanok, merthogy pályaszálláson leszünk, és melegítés nélkül is meg lehet enni, nem nagy mennyiség, és viszonylag tartalmazza azokat amire szükség van?
2011. jan. 9. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
3 nap nem a világ, érezd jól magad az a lényeg.
2011. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is arra gondoltam hogy most 3 nap nem sok, szóval kibírom. De mégis ha lenne valami jó ötlet esetleg hogy hogy lehet megoldani, akkor azt szívesen fogadnám.
2011. jan. 9. 11:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni zacskós fejérjét amit 3dl vizzel 2 perc alatt elkészitessz... és szénhidrátnak vigyél puffasztott rizst jó sok zsacsit abban magas összetett szénhidrát van.Ha annyira félsz hogy a 3 nap miatt "összeesel" inkább a szénhidrátot nyomd meg mint a fehérjét mehet extra is mert a snowboard miatt sok mozogsz.
2011. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! ez a puffasztott rizs jó ötlet
2011. jan. 9. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaja zacskós protein mehet, viszel mellé egy shakert és vízzel elkevered, mikor pihensz.


CH-ra meg viszel 5-6 (100g-os) doboz ízesített szőlőcukrot, és elrágogatod napközben :)

2011. jan. 10. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!