Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megmérni, hogy...

Hogyan tudnám megmérni, hogy mekkora a testzsírszázalékom? (ha kell van kép)

Figyelt kérdés

Nincs valami jó testem, de szeretném tudni, olvastam valahol, hogy a kockák a hason 10% körül kezdenek láthatóvá válni alap helyzetben is (tehát feszítés nélkül), nem csak a hasamat szeretném hogy izmos legyen, hanem a többi testrészt is de ha már akörül mozgok akkor lenne motivációm, hogy edzek vagy valami :) Ha teszek képet akkor ti tudtok mondani egy hozzávetőleges értéket? Vagy ha küldtök valami módszert, azt is megköszönöm.

15/F


2011. jan. 9. 16:44
 1/6 anonim válasza:
Szia! Engem is érdekelne, igaz én még csak 13 vagyok, vagyis idén leszek 14, ezért még nem akarok elkezdeni gyúrni, de jövőre, vagy utána már mindenképp :) Nem akarok csupasz izom lenni, de a rajtam levő súlyfelesleget nem akarom ledobni, hanem inkább "izommá képzem" :)
2011. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zsírt nem lehet izommá alakítani.Nemtudom,hogy honnan találjátok ki ezt a sok hülyeséget,de mielőtt írsz valamit olvass egy kis alapismeretet(első válaszolónak szólt)
2011. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsírból izom nincs...


Hiába nyomkodod a fél kilós sertészsírt a sütőben nem lesz belőle csirkecsöcs.


Amúgy műszerrel lehet mérni a legpontosabban.

2011. jan. 10. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát akkor bocsi. Régebben én is ebben a tudatban éltem, de nagyon sok kérdésre ez volt a válasz. Gondoltam így is van akkor.
2011. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ.
2011. jan. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!