Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudok ugy dietazni, hogy...

Hogy tudok ugy dietazni, hogy ne az izombol foggyjak?

Figyelt kérdés
3 eve tornazok,tomegnovelés a celom,de sajna az utobbi honapokban feljott egy kis felesleg a hasamra! ha dietazni kezdek nem az izmombol fogom fogyni? Futassal akarnam ledolgozni.
2009. jan. 30. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
A futás jó! Ne diétázz, csak 6 után ne egyél!
2009. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az első 2 hétben sajnos izomból fogsz fogyni (ha fogysz egyáltalán).

Kicsit több fehérjét kell enned (de óvatosan: terheli a vesédet). Beszéld meg orvossal.

2009. jan. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A test először a zsírt hasznosítja, majd utána az izmokat.
2009. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak: nem igaz - először a cukorraktárak mennek le (pár óra), majd a víz (1-2 nap), és utána az izom (10-12 nap). Utána kezd csak a zsír fogyni.

Az igaz, hogy ha zsír is elfogyott (anorexia végső stádium) akkor ismét jönnek az izmok.

2009. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hú mennyi hozzáértő ember... Csak kár, hogy hüleségeket beszéltek...

Ezt úgy tudod lediétázni, hogy a fehérjét magasan, a szénhidrátot meg a zsírt alacsonyan tartod.

Ebből a kérdésből max ennyi választ tudok adni.

nézz szét a body.builder.hu-n

És építs be az edzéstervedbe napi 60 perc szobabicajozást kb 130-as pulzussal.

2009. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy fogytam le h este sokáig néztem a tv-t és amikor el aludta másnap délkörül ébredtem fel és egy hét alat el ment 2 kg.
2009. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hozzáértés vagy nem hozzáértés. Tapasztalatom szerint: 6 után már ne egyél max almát. kerüld a szénhidrátot de mivel az is kell a szervezetnek ezért csak 12:00-ig egyél olyanokat amibe szénhidrát van. délután meg zödségek gyümölcsök minden ami nem tartalmaz szénhidrátot jah és hogy ki ne felejtsem húst+ halat is ehetsz délután de csak szárnyas húsokat(csirke, kacsa)megdinsztelve zöldséggel és akármilyen szósszal nagyon finom
2009. febr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!