Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ketté lehet vágni az Arthroxon...

Ketté lehet vágni az Arthroxon kapszulát?

Figyelt kérdés

Ketté lehet vágni az Arthroxon kapszulát? mert nem biztos , hogy letudom nyelni :S

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jan. 11. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan akkor lehet szétvágni ha van a közepén egy vonal. Az azért van, hogy könnyebben el lehessen törni félbe a gyógyszert. Ha nincs rajta ilyen akkor nem ajánlott felezni.
2011. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
B*zdmeg ez 1 kapszula.Mi az anyámnak kéne vagdosni?Kettészeded azt lenyomod belőle a port
2011. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Neked sem való ez a sport... Komolyan, ilyen fürdőskvák minek kezdik el?
2011. jan. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, még az előttem lévő két kemény gyereknek is :)
2011. jan. 12. 12:39
 5/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak üzenném, hogy egy bunkó.

[link]


Először olvassál utána, igen is sok ember küzd ilyen dolgokkal. Az olyanokat mint te, be kéne dobni a Dunába betoncipővel a lábadon. Aztán ott bunkózhatnál.

2011. jan. 12. 12:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Gondolod személyesen megbeszélhetjük, hogy ki dob kit hova f@szszopókám....


Amúgy oda terhes nők, meg plasztik ribik írnak, nem sportolók, és nem testépítők, ha neked ennyivel problémád van, akkor ez nem a te sportod.


Majd nem fogod megfogni, a rudat, mert undi? Vagy nem iszod meg a BCAA-t, mert fos az íze? Esetleg nem emeled meg a súlyzót, mert nehéz?

2011. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Saját magadról állítasz ki szegénységi bizonyítványt haver :) Én megpróbáltam kulturált módon vissza írni az amúgy is sértő válaszodra, te meg már a második válaszodnál trágár szót használsz ember. Nem láttam sehol olyan szabályt, hogy kötelező minden kérdésre válaszolni, vagy minden kérdést megnézni. Ha nem tudsz kulturált módon válaszolni, akkor spórold már meg magadnak az időt , és nekem is , hogy nem írsz :)


"Majd nem fogod megfogni, a rudat, mert undi? Vagy nem iszod meg a BCAA-t, mert fos az íze? Esetleg nem emeled meg a súlyzót, mert nehéz?"


Ezeket egy szóval nem említettem, bár ha ilyen problémáid vannak, akkor sok sikert a léküzdésükhöz.A válaszodat azért köszönöm , még ha nem is érdemleges. Egyébként 10 éve Brazil Jiu-Jitsuzom, és Combat Grapplingezem, és nem volt velük semmi bajom. A sport mellett való edzést hobbiként űzöm. Üdv.

2011. jan. 12. 22:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól még, nézz már egy egy Animal Pak-ot, abban 11 tabletta van, simán meg lehet enni.
2011. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos senki sem tökéletes, örülnék, ha csak ez az egy hibám lenne. Pszichés alapja van.
2011. jan. 12. 22:45
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,hogy megtiszteltél a rendes hangnemmel.
2011. jan. 12. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!