Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki szedett már Adipokill...

Valaki szedett már Adipokill kapszulát?

Figyelt kérdés
És ha igen akkor hatott? voltak mellékhatásai? hány kilót vitt le? és hány kiló voltál?
2011. aug. 11. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egy táplálékkiegészítő. Tökéletes szálkásító étrenddel és mozgással segít 1%-ot! Egy kilót sem visz le és étrend nélkül pénzkidobás.
2011. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most vettem meg itt áll a polcomon!!! étrend lesz hozzá! Zsírégetőként vettem meg!! azt mondják a piacon ez a legjobb! Érdekelne a véleményed ha szedtél ilyet! Ha nem akkor nem tudhatod milyen!!
2011. aug. 11. 17:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy azt mondják...el kell adni valahogy..mondom...SEGÍT egy KEVESET!!! Aki mást mond,hazudik.
2011. aug. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
teherbe esésem után maradt fent rajtam 17 kiló felesleg!!!remélem segít! vélemények nem nagyon jönnek úgy látom............:( ( persze hogy tornázok )
2011. aug. 11. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:

itt találsz bőven ha lejjebb görgetsz.

[link]

2011. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. aug. 11. 18:00
 7/8 TOMAtm ***** válasza:

szülés után kb azonnal kezdj neki a fogyózásnak,mert egy darabig még menthető a helyzet,de napról napra romlik.terhesség után a bőr még képes visszahúzódni és a fogyás is sokkal egyszerűbb a nőknek,de nem valami sokáig,szóval sportoljál ezerrel

[link]

ezt meg olvasd át,nemám teis koplalva akarsz fogyni.

2011. aug. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én szedtem és hihetetlen de van képem is hogy mennyit fogytam az adipokiltól. 85kg voltam most 58kg vagyok és ez 2 hónap műve alatt. Végül is ez a kapszula zsírégető is de legfőbb tulajdonsága nem engedi felszívni a zsírt. szerintem mint kapszula jó.
2011. aug. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!