Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csajozni szeretnék de nem...

Csajozni szeretnék de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Adjatok valami tippet. Még nincs barátnőm. Tippet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
és ez miért sport kategória, a csajozást sportnak tekinted? akkor már rég rossz ;)
2011. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jó helyen jársz, ha megtanulsz versenytáncolni és abban még ügyes is leszel, lógni fognak rajtad a lányok. Tánc a titok nyitja...

:D

2011. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez igaz, a tánc nagyban megkönnyítheti a dolgod:D
2011. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
csajozás+sport jól össze is van kötve!
2011. jan. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
úgy kezdj hozzá, hogy odamész, és elkezdesz vele beszélgetni. Én pl orbitálisakat szoktam nekik lódítani, amik nyilvánvaló hazugságok. Így sokkal jobban érdekli majd őket a velem kapcsolatos igazság. Ez felizgatja a nőket.
2011. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy mit sportolsz, milyen eredményeid vannak, és ha szerencséd van, összejön.
2011. jan. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Felhívod a lányt a lakásodra, hogy megmutasd neki a sportérmeidet és serlegeidet.
2011. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti most ezen szórakoztok, de van rá egy jó sztorim.

Hobbiból járok aerobic órákra. Régebben jártam dance aerobicra is, egyszer bejött egy nyomi srác, kb. 18 éves lehetett, semmi mozgáskoordinációja nem volt, alig mert megszólalni. Mi vagány csajok nem mertünk nyíltan kinevetni, de azért a háta mögött kuncogtunk, amikor kiderült, miért jött: van egy lány, aki tetszik neki a suliban, a csaj táncol, elég magas szinten, és a srác gondolta, hogy ha ő is megtanul táncolni, meghódíthatja. Esküszöm nem kamu. Aztán szépen elmagyaráztuk neki, hogy dance aerobicon nem fog megtanulni táncolni, de ha gondolja, akkor maradjon. Maradt. Jó pár hónapig járt, a mozgása is javult valamit, de hogy a lányt sikerült-e meghódítani, nem tudjuk.

2011. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nőcsábász fórumok :


[link]

[link]

[link]


.

2011. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!