Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy 3 cm-es lyuk a szíveme...

Van egy 3 cm-es lyuk a szívemen és így nem sportolhatok! Mint például:foci De?

Figyelt kérdés
De gyúrni szeretnék vagyis testépítés!Ha van itt olyan aki orvos vagy hasonló xd mit ajánj mit csináljak?
2011. jan. 17. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én ajánlom neked ezt a meglepő dolgot: menj el orvoshoz, majd ő megmondja, hogy mit csinálhatsz és mit nem
2011. jan. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd ki magad ilyen megterhelésnek,ha kedves az életed.Jót akarok.De,ha elmész orvoshoz ő is ugyanezt fogja mondani.
2011. jan. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A testépítést azonnal felejtsd el! Ha tartósan csinálod, és nem végzel mellette aerob mozgást, akkor az magas vérnyomást és szívelégtelenséget okoz (többek között). És mint te magad is mondtad, nem sportolhatsz, nem végezhetsz aerob mozgást.
2011. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát. Talán a Tenisz/Ping-Pong (főleg pinyó) mehetne kisebb mennyiségben. olyan napi 1 óra 10 perc pihneővel.
2011. jan. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tenisz?Ping-pong?Tudod te mit beszélsz?Azok is megterhelnek keményen.Legalábbis profi szinten.
2011. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ugyanugy tesizek mint a többiek,jártam focira is sokáig rendesen versenyszerűen semmi bajom nem volt!Elmegyek egy orvoshoz de nem tom h sportorvoshoz mennyek vagy a szívgondozóba!
2011. jan. 19. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!