Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Két hete kezdtem el kondizni,...

Két hete kezdtem el kondizni, nagyon élvezem,19 éves vagyok 166cm és 66kg. Vettem is egy kettő biotech terméket, ph-x creatine és Hyper mass 5000 (tömegnövelő) ezek kombinációja jó választás?

Figyelt kérdés
A kérdésem hozzád vagy hozzátok, hogy a kokszok, pontosabban a NAPOZIM, mennyire nem jó a szervezetnek, mennyire növeli meg a teljesítőképességemet és milyen időn belül várható a szembetűnő testi fejlődés? Érdemes-e szedni? Mindíg edzésben vagyok, mert birkóztam régebben! Ha nem ajánlod, akkor létszi ird oda hogy helyette mi lenne jó, vagy dolgozzak meg az izmaimért keményen? Köszönöm válaszod!
2009. febr. 2. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiféle kokszot nem ajánlok. Nem éri meg, hogy tönkretedd az egészséged. A kreatin és a tömegnövelő is sokat segít, dolgozz keményen és meglesz az eredménye.
2009. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Hülye vagy mint a gép.....!

Olvasd el Arnold Schwarzenegger ; "A testépítés enciklopédiája" című nagyszerű könyvét, de ha szellemileg leszeretnél épülni néhány év alatt és gagyi, erőtlen izomkolosszus szeretnél lenni, szedd csak azokat a szarokat..majomember...:((((

2009. febr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szevasz,menjunk csak sorba a creatin es a hyper mass egesz jo valasztas, bar kicsit elhamarkodtad mert meg, valoszinu hogy nem sajatitottad el a teljes erobedobassal es odafigyelessel valo edzest.

Erdemesebb 2-3 honap mulva szedni amikor mar ki tudod hasznalni erod nagy reszet,akkor fog igazan dobni rajtad)kezdonek is dob de kozel sem annyit)

A birkozas es a testepites 2 dolog.

A szteroidok nagy resze pl napozim nagyon dob 3 het mulva,nem hasonlithato ossze taplalekkiegeszitokkel.

A szteroidok kezdoknek nagyon nem ajanlott,inkabb 3-4 ev mulva mikor lelassult a fejlodes, inkabb ha mindenkepp szedni akarod.

Azt tanacsolom maradj a tap mellett,jollehet nem dob annyit de legalabb az amit felszedsz meg is marad nem mint a szteroidnal.

2009. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
én is úgy vélem hogy jók mellett döntöttél a buta emberek akik meg lenézik a testépítőket hogyha valamilyen étrendkiegészítőt szendnek..hát csak tanácsolom hogy akkor olvassanak utánna..
2009. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom a 2. valasz irolyahoz lyoban el semtudtam volna mondani de meg had tegyem huzza h a naposimot semi keppen sem ajanlanam roman szar anabol inkabb de sztem malyd ha fel tetel magadra 20 kg izmot malyd akor elkezdheteed szedni ami belefog teleni kb 5 6 evedbe ugyhogy meg ra ersz az ilyenekre de meg ekor sem biztos h lehh hiszen gondolom nem az a celod h md vagy ifbb profi legyel
2009. febr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó h megvetted ezeket de ameddig a kajád nincsen belőve addig sz@rt sem érnek...
2009. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz, nemsokat érnek amíg nem eszel rendesen "gyúrós kaját"

a doppingszerek felgyorsítják a fehérje beépülését

ha rendben van az eddzésed, táplálkozásod és kellőképpen felvilágosultál a "cuccról" akkor mehet csak


ezt olvad el: [link]

ezt betartva natúrban 1 év alatt nagyon sokat fejlődtem

2009. febr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hobbigyúrós....

kezdő vagy minek koksz?

majd 10év mulva esetleg de te ugyse csinálod adddig ....

szánalom .

két hete és már koksz ?

nem itélem el a szteroidokat de rád ez illik:szteroid nélkül nem megy?

azt akkor kell ha már semmi lehetőség nincs a fejlődésre és tényleg nagy eredményt akarsz elérni.

hülye...

menny el inkább biciklizni

2010. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!