Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Katonasághoz kellene felvéte...

A Katonasághoz kellene felvételiznem, a vérvételkor és a vizsgálatokon "nézik" hogy szedtem e valamilyen szteroidot vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. jan. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,hogy nézik.Szerinted mit néznek,a véred árnyalatát?Ha telenyomtad magad azokkal a szarokkal akkor jobb,ha nem mész oda amíg ki nem ürülnek a testedből.Ha mégis,azonnal észreveszik és kib@sznak,mint macskát....
2011. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi..csak azért kérdeztem mert haverom a rendőséghez ment felvételire felvették pedig előtte kb 1 héttel hagyta abba a "kúráját" akkor nem tudom lehet neki mázlija volt??
2011. jan. 22. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudd meg,hogy az a cucc amit szedtél milyen gyorsan ürül ki a szervezetből.A rendőrségnél elég felületesen veszik a vérvizsgálatot és a vizeletvizsgálatot is.A katonaságnál más.A saját érdekedben járj utána a kiürülésnek.Ha felvételin kib@sznak ilyenért akkor többet nem mehetsz vissza.
2011. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már utána néztem egy pár helyen és azt írják szteroidot nem néznek egy tűzoltó haver mesélte hogy neki mikkor volt a felvételi épp Stanazololt szedet és a neki nem nézték csak a drogot és általánosat, Hepatitis AIDS ezeket nézték..
2011. jan. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!