Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet védekezni egy...

Hogyan lehet védekezni egy gyomros ellen?

Figyelt kérdés
ha kifújjuk a levegőt és befeszítjük a hasunkat vagy normálisan levegővel és befeszítjük. Ha ezek ostobaságok akkor hogy lehet ha meglepetésként ér és mik az előjelei ha valaki arra készül ?
2011. jan. 23. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Előjeleket nehéz észrevenni, védekezni pedig kitéréssel vagy a kéz elütésével lehet.

Ha meglepetésként ér akkor esélytelen a hárítása.

2011. jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én automatikusan összerándulok, ha a gyomrom felé jön valami, akár ostobaság, akár nem :D Előjelei meg nyilván vannak, előzmény nélkül nem szokták az embert megütni... ha gyors vagy, kézzel is ki tudod védeni, de olyan pózban kell lenni, hogy akárhová érkező ütést ki tudj...
2011. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kettősfedezék,vagy könyökkel elütöd.

Ha jó az ellenfeled akkor nem lesz nagyon előjel.

A levegőt meg valahogy így vedd.0.40nél

http://www.youtube.com/watch?v=dPdTAg_krJI&translated=1

2011. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
úgy hogy leütöd mielött gyomronvágna. Nekem az egyik kedvencem az, hogy beijesztek testre, a balek rámozdul a védésre, én meg jól telibeverem a fejét...
2011. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen joker ütésem, ijesztés test fele, nagyon apró, testből és ugyanazzal (általában bal) horog, esetek 99%-ában betalál.. ugyanez működik, ha picit leeresztem a bal kezem és rámozdul, aztán durr horog. :)
2011. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!