Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Én otthon szoktam gyúrni...

Én otthon szoktam gyúrni kétkezes súlyzóval aki tud választ adni írna? (a többi lent)

Figyelt kérdés
van otthon egy házi készítésű kétkezes súlyzóm (17 kg ) szoktam vele gyúrni bicepszre (Bicepsz állva kétkezes rúddal) ,vállra (Nyak mögül nyomás)tricepszre (Tricepsznyújtás ülve)és fekvőtámasz.A kérdésem az lenne ,hogy heti 4 alkalom x 1 óra mennyi idő alatt teszi meg a hatását annak , hogy látszódjon a változás? Előre is köszönöm a válaszokat
2011. jan. 26. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
az a gond, hogy 17 kiló nem sok. annyival szokott kezdeni a többség, v kicsit kevesebbel. inkább vegyél egy rendes súlyzót, nem olyan drága az.
2011. jan. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen de én is most kezdtem kb 2 hete
2011. jan. 26. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
az a probléma, hogy ha most kezdted akkor meg elég valószínű h még nem szimmetrikusak a karjaid, ezért jobb lenne ha külön gyúrnál rájuk
2011. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!