Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon hogyan tudnám jól...

Itthon hogyan tudnám jól kigyúrni magam minden szer nélkűl?

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 22:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
keress!
2011. jan. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ezt hogy értsem??
2011. jan. 26. 23:11
 3/19 anonim ***** válasza:

sztem arra utal hogy egy csomóan kérdezték már vagy hogy tele van a net ilyen témával foglalkozó (szak)cikkekkel.

Fekvőtámasz, felülés, guggolás, hátizom gyakorlatok.

akár kis súlyzózás, ahogy jól esik.

jaa, mennyi.?. 100-200 fekvőtámasz (persze nem ennyivel kezdesz)különböző szélességű tartásokka, lehet egykezeset is. változatos hasprések-felülések, szintén jöhet 100-200 meg több is csak ne terhelje a hátad (ne ülj fel teljesen, csak a mellkasodat emeld meg vagy haspad még segíthet) guggolás 50-100 darab simán, akár később súllyal, vagy mondjuk lassan mész le (4-5mp) és hirtelen felugrasz, lassan le...

vigyázz a térdedre.

hátizom? azt most nem csinálok, amennyi fárasztó, lassan csináld a hasadon fekszel és visszahomorítasz. szóval lassan és ebből is lehet 2-3x 50-et. vagy többet.

és mindent tudsz variálni, kicsit máshogy csinálni hogy más izomcsoport dolgozzon, és napi 1-2 órát simán rá lehet fordítani, akkor meglátszik hamar. aki gyúr az szokott pihenést tartani egy izomcsoportnak, ezt csak javasolni tudom, én nem szoktam, de nem is "gyúrok" :)

2011. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Azt hittem nincsenek olyan emberek akik azt hiszik még mindig h a tápkieg "szer"...tévedtem...amúgy otthon felszerelés és tudás nélkül nagyjából sehogy.Menj kondiba.
2011. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm a választ :) Semmi pénzért nem szednék semmilyen szar szert...
2011. jan. 27. 11:29
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor ne egyél húst se, túrót se, kenyeret sem, csak tokaszalonna... Mert az se nem ch se nem protein...
2011. jan. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
azért nem így értettem...csak tudod nem áll szándékomban szétbaszni a májam meg a vesém ezekkel a szarokkal...meg inkább tiszta izmot szeretnék mint az a felfújt szar!!
2011. jan. 27. 14:51
 8/19 A kérdező kommentje:
*nem mint az a felfújt szar
2011. jan. 27. 14:51
 9/19 Gyakor ***** válasza:
Alá is tudnád támasztani valamivel, hogy a táplálékkiegészítők szétbsszák a belső szerveidet vagy csak mondod azt, amit hallasz a többi agyalágyulttól?
2011. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
otthon nem fogod tudni ajtósszekrénnyé gyúrni magad, maximum annyira, hogy meglátszódjon rajtad az edzés. Én megelégedtem ennyivel és sikerült otthon elérni a "sportos" formát. Csak egy kétkezes súlyzó kellett hozzá és egy kis elhatározás.
2011. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!